Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek hogy telt a Valentin nap?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hogy telt a Valentin nap?

Figyelt kérdés
2020. febr. 14. 22:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Próbanyelvvizsgát írtam, ilyen nyelvi verseny szerű cuccot, nemhiszem hogy sikerült, nehéz volt...😞😞😔😔😢😢😖😖😭😭😬😬🤬

Egy évfolyamtársem kapott vörös rózsát, nagyon boldog volt. Én hiába vágytam rá, nem kaptam senkitől se semmit. Van egy "mondás" nemtom osztálytársam találta e ki vagy látta valahol:


Az, ha hidegen hagy és leszarod mert nem érdekel a Valentin nap, azt jelenti hogy felnőttél.



Vagy csak egyszerűen szingli vagy.


💁💁

2020. febr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Próbanyelvvizsgát írtam, ilyen nyelvi verseny szerű cuccot, nemhiszem hogy sikerült, nehéz volt...😞😞😔😔😢😢😖😖😭😭😬😬🤬

Egy évfolyamtársem kapott vörös rózsát, nagyon boldog volt. Én hiába vágytam rá, nem kaptam senkitől se semmit. Van egy "mondás" nemtom osztálytársam találta e ki vagy látta valahol:


Az, ha hidegen hagy és leszarod mert nem érdekel a Valentin nap, azt jelenti hogy felnőttél.



Vagy csak egyszerűen szingli vagy.


💁💁

2020. febr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Munka után bevásárlás. Pont egyszerre értünk haza a férjemmel, aki néhány szelet süteményt hozott a kedvenc helyemről, és egy csokor virágot. Vacsorázás közben és után Netflixeztünk... nem kerítettünk neki nagy feneket. Ilyenkor van tele az összes étterem, cukrászda vagy szórakozóhely. Sokkal jobban telt így az este kettesben, mint valami zsúfolt helyen ülni hangos zene mellett.

Nem vagyok öreg, a húszas éveimben vagyok, ennek ellenére többet ér egy így eltöltött nap vagy este, mint mindenféle giccses helyre elmenni *alkalmakkor* egy évben....

2020. febr. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Próbaérettségit írtam, aztán temetésre mentem.
2020. febr. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!