Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Korai 18 évesen párkapcsolatb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Korai 18 évesen párkapcsolatba/pasizni lépni" Miért mondja ezt anyám?

Figyelt kérdés

Azt mondja meg bízik bennem csak a fiúkban nem.De akár hányszor kell valamit csinálni/segíteni akkor mindig mondja hogy, nagy vagyok meg tudom csinálni (akkor is ezt mondja ha tudja hogy, meg csinálom). Amikor a fiúk kerülnek témába egyből ezt mondja:"te még kicsi vagy hozzá".

És ezzel tökre össze zavar meg minden.

Én már szerernék párkapcsolatba lépni meg hát alakulóban van egy.De egyszer is kérdezte hogy, mi van vele (tök normálisan válaszoltam) ált. mindig vita a vége.

(Ő lenne az első komoly kapcsolatom)

De néha azt érzem mintha anyám nem bízna bennem és egy kis gyereknek látna akit mindig segíteni kell (miközben nem) és ez így nagyon rosszul esik tőle.

18/l



2020. márc. 9. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Mert korlátolt és előítéletes.

Téged pedig sajnállak. A tapasztalat az, hogy az ilyen szülőknek lesz párkapcsolatilag életképtelen gyereke.

Igen, anyád egy gyerekként, kb. a tulajdonaként kezel. Erre egy megoldás van: nem kell tudnia mindenről. ;)

2020. márc. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem túlzás.Valamenyire engednie kéne.
2020. márc. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Minden szülő a szextől félti a gyerekét. Főleg attól, hogy nem fogtok védekezni, illetve, hogy a srác csak kihasznál.

Én úgy tudtam megnyugtatni anyámat, hogy elmagyaráztam neki, hogy mindketten szeretjük egymást, komoly kapcsolatot szeretnénk és mindig védekezünk.

2020. márc. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Igen sajnos igaz hogy, korlátolt és előítéletes. És igen van pár dolog amit, nem szoktam elmondani de nem durva dolgok meg semmi ,de ott is találna valamit ami miatt veszekedhet velem sajnos.

2020. márc. 9. 13:38
 5/6 anonim válasza:
0%
Mert olyan eretlen vagy 18 evesen hogy felteszed gyakorira ezt a kerdest
2020. márc. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Emlekszem nekem 11 eves koromban volt az elso komolyabb kapcsolatom. 2 evig voltunk egyutt, vele volt meg az elso csokom. Visszagondolva, elegge korainak latom ezt az egesz kapcsolatot, de te mar 18 eves, nagy koru lany vagy. Szerintem hallgass az osztoneidre, anyukadnak az lenne a legjobb, ha eloterbe helyezne a boldogsagod. Orokke nem lehetsz fiatal a fiukhoz.
2020. júl. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!