Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti egy lányt csak akkor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti egy lányt csak akkor szoktatok bámulni, ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg ennek lehet negatív jelentése? Vagy nincs semmilyen jelentése? :D

2020. márc. 9. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Semmi jelenmtosege nincs pl. ha suliba voltam anno azert nezem mert nem erdekel amatek :P a scajok vsizont igen.. vag yha pont elottem ulsz.. ha tetszi kmenj oda hozza h anem akk ne gondolkodj ilyen butasagon :D
2020. márc. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Néha akkor is ha elbambulok és pont odafele nézek, de ha pl egy srác van ott pont akkor egy srácot "bámulok".

Vagy vannak olyanok akikről nem lehet levenni a szemet (jó és rossz értelem is).

Meg van az hogy hallottam pár dolgot a csajról és emiatt nézem.

Esetleg ciki dolgot vagy számomra furcsa dolgot csinál.

És ott van az is hogy tetszik.

2020. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha aranyos, akkor szoktam
2020. márc. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Lazy Lover ***** válasza:
27%
Igen vagy ha szerelmes vagyok belé
2020. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha már többször is megesik akkor tetszik.

Az elöttem lévök csak egyszeri alkalmakról irtak de szerintem te nem erre gondoltál.

2020. márc. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%

Vagy ha nagy a csöcse :D

Van szép a segge :)

Vagy csak ha kívánatos :)


De igen, lényegében akkor bamuljuk :)

Viszont az ha valaki bámul, még nem biztos hogy megfelelő partner is lesz :)

Kikell próbálni :)

2020. márc. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Bámulni nem szoktam, mert nálam az olyan, mintha csak néznék ki a fejemből, mint borjú az újkapura. Ha valakire többször ránézek, próbálom felvenni a szemkontaktust, az annak a jele, hogy tetszik az illető. Negatívan nem szoktam bámulni senkit, mert az tiszteletlenség a másikkal szemben.
2020. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!