Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan ideálod ami viszonylag...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan ideálod ami viszonylag egyedi?

Figyelt kérdés

Példa:Szereted ha jó társasjátékokba.

Lehet külső tulajdonságokat is mondani,de főleg belsőre gondoltam.



2020. márc. 11. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem izgalmasabb ha ugy szeretsz bele valakibe amilyen és amiket szeret,amibe jó, és nem elöre olyat keresel amit elképzelsz magadban.
2020. márc. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%

Egyet értek az első válaszolóval, de szerintem a kérdező nem is arra gondolt, hogy ezek a dolgok létfontosságúak, és enélkül az ember bele se kezd egy kapcsolatba.

Ha ilyet kéne mondani, én azt mondom, hogy nekem nagyon tetszik, ha egy fiú szeret énekelni. Nem kell emellett, hogy világmegváltó hangja legyen, sőt, egyáltalán nem zavar, hogyha nincsen jó hangja, egyszerűen az nekem pozitív dolog, hogyha képes élvezni a zenét, és még énekel is rá 😅

2020. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Habár lehet nem különleges dolog, de a barna bőrű cigányos fiúk tetszenek.


Miért, kérdező, neked mi ilyen?

2020. márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Úgy értettem,mint ahogy a második írta.

Harmadik nekem a társasjáték ilyen.Bár engem az se zavar ha rossz benne,addig ameddig szereti. :D

Én is szeretek pl. akár unozni,twisterezni,sakkozni

Néha hiányolom,de sokkan gyerekesnek tartják.

2020. márc. 11. 20:03
 5/12 anonim válasza:
80%
Imádom ha egy fiú érti a szarkazmust/iróniát. Elég sokszor tudtomon kívül gyakorlom ezeket, és szeretem ha valaki érti, nem veszi komolyan, nem sértődik be rajta, akár még ő is használja. Lehet ez nem olyan különleges de nekem ez bejön🤭
2020. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Szeretem az okos pasikat. Ez nagyon ritka. (Az okos pasi is, meg az is, hogy valakinek ez legyen az elvárása.)
2020. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Nekem külsőre a magas, vékony fiúk tetszenek, normális hajjal (nem félig kopasz, vagy annyira hosszú, hogy a szembe lóg). Belső tulajdonságokkal kapcsolatban nincs sok elvárásom, de azért legyen intelligens, legyen jó humora, ne káromkodjon és ne a neten élje az életét.
2020. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Érdekelje a kozmogónia és az idealista filozófia rendszere. Csupán azért hogy tudjunk miről eszmét cserélni.

Továbbá legyen gyakorló katolikus, ne szégyellje a hitét, én sem teszem.

Külsőre talán annyi, hogy klassz lenne ha egy szalaggal összekötné a haját hátul coffban mint az angol történelem fehér parókás képviselői.

18/L

2020. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szeretem ha egy fiú nem igazán izmos,és vékony. És nem tetszik ha idősebb nálam(még akár fiatalabb is lehet)

Szerintem ez egyedi úgy a többi lányhoz képest.

2020. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Utolsó most kb. mindenki a pálcika testet szereti :D

Mindenki elvárja az intelligenciát,csak mindenki a saját szintjéhez méri(szerintem)Viszont a katolikus tényleg nagyon ritka.

2020. márc. 14. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!