Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A7x fan #193 kérdése:

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, eslőre is bocs


Volt egy lány akivel egy általánosba jártunk 8 évig, de nem beszélgettünk. 9.Elején első nap találkoztunk az állomáson és elkeztünk beszélgetni. Azóta minden nap eggyütt mentünk vonattal, és egy pár hónap alatt eléggé megismertem. Elkezdtem volnzódni hozzá, és rájöttem hogy szeretem őt. El akartam mondani neki, de nem tudtam hogy van-e pasija. Végül egy nap összeszedtem magamat és úgy volt hogy elmondom neki. De pont aznap tudtam meg hogy van már neki pasija, és így inkább nem montam el neki. Nem akartam tönkretenni ami köztünk volt, és nem akartam hogy kerüljön. Viszont pár napja rájött a dologra, és amikor rákérdezett, én mindent elmondtam. Azt mondta hogy nem haragszik, de nem válaszol ha írok neki, maximum egy nap múlva 1-2 szóban. Úgy érzem hogy kerül engem, de nekem nagyon fontos, és nem szeretném, ha emiatt elveszteném.


Ti mit csinálnátok?

Normális kérdéseket várok! A trollok menjenek máshova szórakozni!



2020. márc. 23. 06:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Annyi kimaradt hogy a lánynak viszonylag friss a kapcsolata a fiúval
2020. márc. 23. 06:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Hú, nagyon gyereknek látszik ennyiből. Mi az, válaszidőt szabott meg korlátozza, hogy mennyit ír azért, mert bejön neked? Ezt normális emberek tudomásul veszik és ameddig nem nyomul zavaróan a másik (de szerették a másik társaságát) akkor megy minden tovább.
2020. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló jól mondta, nagyon gyerekesen viselkedik.

Ha ennyire zavarja őt a dolog, jobb lett volna ha megmondja neked, minthogy azt mondja, nem haragszik és aztán nem ír vissza.

Szerintem kérdezz rá nyíltan, hogy mi a probléma? Ebben a helyzetben nem igazán tudsz mit csinálni.

2020. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lány kicsit túl reagálja azért mert neked tetszik de nem nyomulsz akkor mért szab feltételeket, hogy pár nap múlva 1-2 szóban válaszol. Normális helyzetben nyugodtan lehetnétek továbbra is barátok próbáld neki elmondani, hogy nem akarod a kapcsolatát tönkre tenni csak szeretnél továbbra is beszélgetni vele semmi többet nem akarsz neked az is elég.
2020. márc. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt a lányt nem tudod "elveszteni", mert nem a tiéd, hiszen mással jár. Keress mást. És felesleges írogatni neki, csak udvariasságból válaszol egy-két mondatot. - Pláne, ha látja,hogy helyesírási hibával - mint ide is - írod a leveleket.
2020. márc. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. márc. 27. 06:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!