Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagyon jó barátom,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó barátom, aki cigány és áthívott magához csak úgy. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Kisgyerek korom óta ismerem. A szüleim is ismerik őt és bírják is, nagyon rendes gyerek. Nem is látszik rajta, hogy cigány,csak persze a vérében benne van, értitek... Bánfihunyad mellett élek, és ő ott lakik egy cigánypalotába. Mivel ő ismeri a szüleim, mondta,hogy ő is be szeretne mutatni a szüleinek és menjek át hozzájuk. De én nem akarok, nem is merek bemenni egy cigánypalotába. Milyen az? Hogy néz ki? Mit csináljak? (A fiúval csak barátok vagyunk, mindkettőnk részéről)

#fiú #szülő #roma #cigánypalota
2020. ápr. 5. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

A leírtak alapján nem hiszem, hogy olyan jó barátok vagytok ha félsz elmenni hozzájuk. Meg a vérében benne van... még is mi van benne ? :D

Én ismerek normális cigányokat is ha olyan jó barátod lenne biztos nem álltalánositanal.

Még is milenne egy "cigánypalotában" ?

En tuti kiváncsi lennék, hogy néz ki belülről.

2020. ápr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem értelek. Barátok vagytok, szüleid is bírják, nagyon rendes. De félsz, mert benne van a vérébe... mégis mi?? Komolyan nem értem mire jó az előítéletesség.
2020. ápr. 5. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én maga a házukba félek bemenni, mert nem tudom milyenek a szülei, és elképzelni sem tudom milyen belülről az a "cigánypalota"
2020. ápr. 5. 02:11
 4/5 Thispain ***** válasza:
85%
Nyilván nem mutatna be nekik, ha rosszak lennének a szülei.
2020. ápr. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

ezek az erdélyi cigánykirályok nem olyan putris alakok, mint akik a faluvégen úgy élnek mint az állatok


ha a maffiaügyeiknek nem teszel keresztbe nem fognak bántani

2020. ápr. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!