Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz, ha beleszerettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha beleszerettem a legjobb barátomba, de neki már egy éve van barátnője?

Figyelt kérdés

Már 12 éve nagyon jó barátok vagyunk és eddig mindig csak barátként tekintettem rá. Valószínűleg amiatt mert túl kicsi korom óta ismerem. Mindig szurloktam neki a csaj ügyeiben és próbáltam segíteni is ha tudtam. Minden megváltozott mióta barátnője lett. Persze számítottam rá, hogy el fogunk távolodni egymástól. De nem gondoltam volna, hogy ennyire égetni fog a hiánya. És egyre többször kapom magam rajta, hogy róla fantáziálok és minden második éjszaka róla szól az álmom. Természetesen nem célom megfúrni a kapcsolatukat.

Csupán arra lennék kíváncsi, hogy mások szerint is annyira szánalmas vagyok-e mint amennyire én szánalmasnak tartom magam.

18/L



2020. ápr. 11. 00:37
 1/6 Thispain ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés. Egyébként nem valószínű.
2020. ápr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Miért lennél szánalmas? Ezek érzelmek, nem te akartad hogy így legyen. Eldöntötted hogy nem fúrsz közéjük, sajnos most annyi lesz hogy jön egy kemény szenvedős időszak. Magadat viszont nem kell emiatt szapulni.
2020. ápr. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató választ. Ment a zöld kéz.
2020. ápr. 11. 11:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Egyáltalán nem vagy szánalmas és ez nem gáz!!!Max nem előnyös egy barátságban ha tetszel neki vagy fordítva.De miből gondolod hogy tetszik neked a fiú?Mert én is szoktam álmodni a fiú barátaimmal(lány vagyok)de mi csak barátok vagyunk és nem érzek irántuk barátságnál többet.Ez egy természetes dolog hogy az embereknek tetszik egy másik ember még ha az az ember a barátod is.

2020. ápr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazából valószínűleg magam sem vagyok teljesen tisztában az érzéseimmel. Az első váltást talán az okozhatta, hogy a lány (aki később a barátnője lett) kvázi engedélyt kért tőlem, hogy összejöhessen a barátommal (emellett finoman szemrehányást is tett, hogy egy ilyen jó pasit miért hagyok kicsúszni a kezeim közül). Többször rákérdezett, hogy ugye nem gond és utána nem győzött hálálkodni, hogy milyen aranyos vagyok, hogy támogatom a kapcsolatukat. Én meg nem is értettem mire megy ki az egész hiszen mindkettőjüket ismerem és szeretem, nyilván támogatom őket és örömmel tölt el, ha két általam szeretett ember boldog.

Aztán mikor összejöttek sok ismerősünk (akik csak úgy látásból, felületesen ismertek engem és a barátomat) nem győztek csodálkozni, hogy mi mikor és miért szakítottunk. Ezen meg én nem győztem csodálkozni, hiszen soha nem is jártunk. És ezen a ponton gondolkoztam el rajta, hogy tényleg amúgy mi miért is nem jártunk soha. Hiszen nagyon közel álltunk egymáshoz, sose volt titkunk egymás előtt és ha barátnőkkel néha feljött, hogy kinek milyen az ideálja én lényegében őt írtam körül,mind külsőleg, mind belsőleg. Sőt még egyszer poénosan meg is beszéltük, ha 18 éves korunkig egyikünknek sem jön össze semmi, akkor életbe lép a B-terv és összejövünk egymással.


Az a gondolat meg, hogy szánalmas vagyok igazából onnan ered, hogy sajnos általában negatív véleménnyel voltam azokról a lányokról akik nem hagyják a baratjukat kibontakozni egy kapcsolatban. Nem egy olyan sztorinak voltam már tanúja, hogy egy srác meg egy csaj tök jól elvannak, nagyon jó barátok egészen addig amíg a srácnak barátnője nem lesz. És ekkor a csaj teljesen kifordul önmagából és ahelyett, hogy örülne, hogy a barátja végre megtalálta a társát, inkább megfúrja a kapcsolatot és addig nem nyugszik, amíg vége nem szakad. Engem elborzaszt, hogy bár gondolatok szintjén, de hasonlítok ezekre a lányokra. És emiatt képmutatónak, álszentnek és szánalmasnak érzem magam.

2020. ápr. 12. 00:20
 6/6 anonim válasza:
Mi újság mostanság?
2021. ápr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!