Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy sráccal beszélgetek már egy ideje a neten,de még soha nem találkoztunk,erre tegnap úgy hívott hogy “szerelmem”

Erre csak annyit tudtam reagálni,hogy “hogy mi vagyok?”

Tudom hogy tetszem neki ezt nem titkolta eddig sem,viszont szoktunk egymásnak “❤️🥰” ilyeneket küldeni,lehet hogy ő ezt értette félre? És ma reggel írtam neki hogy “jó reggelt☺️“ erre ő csak annyit válaszolt hogy “jó regget” azóta irtam mást is neki de csak megnézte


2020. ápr. 20. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon törődnék vele. Folytassátok ugyan úgy a beszélgetést ahogy idáig, ha pedig egyre jobban irkál ilyeneket téged pedig zavar meg félreérti a helyzetet akkor mond meg neki, hogy mi a szitu tehát, hogy nem szeretnél elmenni ebbe az irányba.

De ha neked is tetszik és lehet találkozni is fogtok majd akkor szerintem ennyi megengedett.

Kicsit gyerekesnek tűnik ez így számomra de nincs vele baj.

2020. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nehéz szitu
2020. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Mármint még soha nem találkoztatok?

Nekem kicsit olyan ez, mintha ezekszerint bárkinek leírná ezt. Nem szeretem az ilyet, de lehet csak becézni akart..

2020. ápr. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ha valaki ilyen gyorsan ezt írja akkor az másnak is megírta már.Kétségbe esett lépés.

Biztos nem gondolta komolyan.

2020. ápr. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő úgy gondolta, hogy ez lehet több is közetetek, aztán nyilván miután azt válaszoldtad neki amit írtál rájött, hogy ez nem így van. Ezért nem ír gondolom most vissza.
2020. ápr. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Miután ez megtörtént még irogattunk sokat,de nemrég válaszolt
2020. ápr. 20. 11:45
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Ezért nem kell szivecskéket küldeni ha nem gondolod komolyan.
2020. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!