Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért dörgölőztek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért dörgölőztek oda?

Figyelt kérdés

Utolsó alkalommal történt amikor buliban voltunk és azóta nem hagy nyugodni...

A lényeg, hogy mindenki táncolt és én is. Odajött egy csaj, akivel régóta szemezünk, de még sosem beszéltünk, elkezdtünk táncolni, de tudjátok csak így távolról először, aztán egyre közelebb és elkezdett hátulról hozzám dörgölőzni. Tök jól éreztem magam, gondoltam most már sikerül közelebb kerülni hozzá. Nagyon mosolygott, azt hittem biztos ő is így gondolja, de hirtelen elment a barátnőihez és ott nevetgéltek. Mondom nem megyek oda, ne higgyék, hogy nyomulós vagyok. Táncoltam tovább. Erre odajött a barátnőivel és így közösen táncoltunk, de aztán az egyik másik lány jött oda a társaságból és az "riszálta" ott nekem, vagyis hozzám dörgölőzött. Megijedtem, nehogy a "kiszemeltem" féltékeny legyen, de csak nevetve tapsolt, úgyhogy megnyugodtam. Aztán kicsivel később még egy másik is oda jött és ugyanúgy táncoltunk. Egymásra nézve nevettek folyton. Elsőnek élveztem én is nagyon, de végül nagyon kínosan éreztem magam, mintha kinevettek volna engem. Pedig nem csináltam semmi gáz dolgot, csak táncoltam én is velük. Gondolom ennek főként a közös, dörgölőzős táncunkhoz volt köze.

Szerintetek miért nevettek? Élvezték ők is, vagy csak kinevettek engem valami miatt? Azóta ez jár a fejemben, és nem hagy nyugodni. Mire gondolhattak? Nem is tudom hogy fogok újra táncolni merni ezek után, ha újra lehet majd...



2020. ápr. 27. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Szórakoztak veled
2020. ápr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószinűleg tényleg csak szórakoztak veled. Szerintem nyugodtan táncolj majd, egyszerűen csak sétálj el máskor ha majd odamennek.
2020. ápr. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja ez elég szar érzés amikor nem tudod, hogy téged nevetnek e ki vagy sem :S


Ha szeretsz táncolni mindenképpen ne hagyd abba.

Lehet, hogy kinevettek de legalább kaptál is cserébe valamit :P


Így vaktában nem mondanám meg ennyiből, hogy rajtad nevettek e, vagy valami csajos dolgon amiben te is szerepet játszottál. ha találkozol velük legközelebb beszélj velük.

2020. ápr. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem beszélek velük. Pont ez az, hogy ha barátok csinálják az is más. De így nem értem, ahogy többen írják is, mi volt olyan szórakoztató nekik ezen?
2020. ápr. 27. 19:27
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát így vaktában férfiként csak pár dolog jut eszembe.


-vagy az, hogy bénán táncolsz

-vagy csúnya vagy és gondolták majd ők mint jó csajok szórakoznak veled, hogy elhidd bejössz nekik. És mint írtad neked tetszett a dolog.

-vagy már ők is iszogattak és csak az egésznek a hangulata, hogy mind egy sráchoz dörgölik magukat.

mintha chippendale fiú lennél.


De reméljük, hogy nem az első kettő játszik :D

De ezt te kizárhatod magadnak ha szerinted jól nézel ki és tudsz táncolni.

2020. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: na épp ez az, hogy akivel szemezek, annak tuti tetszem és nem vagyok ronda. A táncomra sohasem panaszkodott senki.
2020. ápr. 27. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egy kivalo ürügy hogy irj a lanynak. Kerdezd meg tole mi volt ez.
2020. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki hogy nem hagy nyugodni a dolog, es nem szereted ha kinevetnek.


A reakciójabol kovetkezhetsz mit gondoo rolad. Ha nagyon szabadkozik akkor bejossz neki.



Mondjuk remelem ez a buli a virus elott volt. Most nem igazan a kozos bulizas es tancolas a legokosabb akár egy hazibuliban.

2020. ápr. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egy a lényeg, ha szeretsz táncolni, akkor abba ne hagyd!! Egy srác, aki szívesen táncol aranyat ér! De komolyan..:D Nekem ez a legnagyobb turn on egy srácban, hogyha szeret táncolni (még akkor is ha szarul táncol)..

A lányokkal meg komolyan ne foglalkozz:/ Szerintem is szórakozhattak veled, mert ha nekem van egy kiszemeltem, akkor a barátnőim sose dörgölik magukat hozzá.. Ja és nem is tapsolnék és mosolyognék..:D

19l

2020. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!