Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem nézett rám, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nézett rám, ha utána megnézte a melleim?

Figyelt kérdés
Jött felém, én figyeltem az arcát, de ő mintha ott se lennék. Aztán amikor már kicsit elment mellettem, akkor visszaforditotta a fejét és a mellemre nézett. Ennek mi értelme ? Közepes mellem van és ki sem raktam
2020. ápr. 30. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem kifejezetten a melledet nézte, hanem úgy alapból az alakodat.Közhiedelemmel ellentétben nem csak azokat nézzük. Az is lehet, hogy feliratot próbált elolvasni (amúgy tényleg nagyon zavaró, amikor a póló mellrészén van egy felirat, és alapból nincs mit nézni/nem érdekel, de a feliratot el akarja olvasni az ember)
2020. ápr. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi felirat nem volt 😊
2020. ápr. 30. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Az ember olvas regényt és látja (képzeli), amit olvas.

"elment mellettem"

Akkor hogy nézhette a melleidet? Akkor már a hátad mögött volt.

Meg az ég áldjon meg!

Az ember figyelmét felkelti egy hölgy, szemkontaktust nem akar, feltűnően nézni se, mert nem ildomos, de ha már "büntetlenül" megteheti, akkor bizony megnézi, mustrálja a másikat.

Ez csak természetes reakció, viselkedés, nincs benne semmi rossz, szterintem.

2020. ápr. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerette volna megnézni az alakodat.
2020. ápr. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!