Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve járok egy sráccal és tényleg szerelmesnek érzem magam.Csak vannak problémák.Pontosabban annyi hogy néha tesz megjegyzést a kinézetemre amit én eléggé a szívemre veszek.Úgy egy hónapja közölte hogy ne egyek sokat mivel nem szeretné hogy elhízzak.Személy szerint nem álltam akkor se az elhízás veszélyéhez közel de mivel tudom hogy neki a nagyon sovány lányok az esetei így nem tudtam mit kezdeni a helyzettel. Azóta eltelt egy hónap és én leadtam 7 kilót...mostanság azt mondja nagyon vékony vagyok és hogy egyek(???).Pár napja megkaptam hogy szőrtelenítsem magam a hátamon(?) amit nem is értettem mivel csak normális pihe mint minden lánynak és én nem szeretném mivel...hát minek kéne??Nos ma is együtt voltunk és megkaptam hogy gyantázzam a hasamat nagyon sürgősen.Ezt szintén teljesen feleslegesnek érzem de attól még nagyon rosszul éreztem magam és onnantól kezdve nem szeretem ha hozzáért a hasamhoz.Amúgy már megkaptam ezt a karomra is.Az azt igazság hogy pont azok a lányok közé tartozom akiknek egyáltalán nem erős a szőre.De ezektől függetlenül nagy rosszul esnek ezek a a megjegyzések.Magamat ismerve biztosan leszedem de legbelül nem szeretném ráadásul időpocsékolásnak tartom.Nem tudom hogy mit csináljak mert mégiscsak nem az a lényeg egy kapcsolatban hogy ne kelljen mások elvárásainak megfelelned mivel mindenhogyan szeret?Ti mit tennétek a helyemben?Csendben megcsinálnátok mindent vagy csak úgy hagyjátok és ha következőnek is felhozza megmondjátok hogy nem mivel nem akarjátok.

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat, lehet buta kérdés de ez az első komoly párkapcsolatom.



2020. máj. 1. 22:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
40%
Tudod a lányok nem olyan szőrösek mint egy gorilla. Gyantáztassad a lábadat, és hónaljadat is. Moss figat, és hajat is. Naponta zuhanyozz le.
2020. máj. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Hagyd a fenébe ezt a hülye gyereket és koncentrálj inkább a tanulásra, egészséges életmódra. Idővel majd lesz egy normális pasid, aki értékelni fog téged. :)
2020. máj. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Tudod nem azt írtam hogy igénytelen vagyok...Amit leírtál az mind alap.Ami a problémám az ezeken felülmutat.
2020. máj. 1. 22:38
 4/14 A kérdező kommentje:

2

Ő is értékel.De köszönöm❤️

2020. máj. 1. 22:39
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha neked ez az értékelés akkor hajrá. Nem igaz hogy nem látod mennyire nincs rendben ez a viselkedés részéről. Valaki nem lehet ennyire önző a másikkal szemben. Ráadásul ilyen semmiségek miatt. De gondolom sok a követőtök instán, sok mindent megvesz neked ezért hiszed azt, hogy értékel. Gratulálni tudok csak
2020. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ember gondolkozz kicsit kérlek, semmit nem írtam a viszonyunkról csak ami zavar.Nem tudsz semmit.Nem érdekel az insta ( nem is értem hogy minek hoztad ezt fel) Tanácsot kértem nem kioktatást.De látom néhány ember ennyire értelmes.Attól még hogy a te körödben ez a hasonló színvonal megy nem kéne általánosítani.Ez egy normális párkapcsolat két felnőtt közt.Ha pedig nem adsz tanácsot akkor lehet menni mert én nem vagyok vevő felesleges kioktatásra és kötekedésre!Köszönöm.
2020. máj. 1. 23:41
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Ez a gyerek egy idióta. Majd ha lelkileg teljesen tönkretesz, akkor rájössz miért volt gond azzal ahogy veled viselkedett és beszélt, csak sajnos addigra már késő lesz.


Kívánom hogy minél kevesebb sérüléssel úszd meg ezt a kapcsolatot, bárhogy is lesz a jövőben.

2020. máj. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha feltetted a kérdést akkor vállald, hogy kapsz hideget/meleget. Ez az oldal már csak ilyen.


Legegyszerűbb ha megbeszéled vele, hogy neked ez egy kicsit kényelmetlen szitu.

Egy kicsit rosszabb időszakodban amikor semmi nem alakul úgy ahogy elképzeled és ilyen megjegyzéseket mond, akkor lehet, hogy kifejezetten irritáló lesz és őt fogod hibáztatni miközben te hagytad rá, had mondja

2020. máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Szia!


Minden dolgot, megjegyzést amit tesz, ha úgy gondolod, hogy érdektelen, akkor engedd el a füled mellett, de ha többször felhozza, ülj le vele beszélgetni, hogy te márpedig így érzed jól magad a bőrödben.

A másik kedvéért való fogyás, hasznos is lehet egy bizonyos szintig, vagyis addig amíg például nem túl egészséges életmódból egészségesre váltottál érte. De viszont említetted, hogy nem voltál az elhízás tájékán, szóval kérlek, ha fogytál is, a továbbiakban kicsit óvatosan, mert egy barátnőm így csúszott bele egy fiú miatt az anorexiába.


De amúgy én a helyedben tényleg annyit tennék, hogy megbeszélném, hogy miért ezek az elvárásai felém. (Persze akkor, ha nem értenék alapból egyet, pl fessem rózsaszínre a hajam mert ő szereti a pink Panther-t stb) És ha már neki is vannak elvárásai felém, akkor cserébe, hogy azért ne billenjen el a mérleg, én is kérnék dolgokat, pl változtasson 1-2 rossz szokásán, külsőn én annyira nem szeretném vagy nem tudom.



De írtad, hogy felnőttek vagytok. Felnőtt férfi képtelen elfogadni a párját? (Kérlek ne rossz hangnemben olvasd, nem bántás, nem látok bele a kapcsolatotokba, de egyenlőre nekem ennyi látásom van bele.)



Remélem, azért sikerül megoldanotok, nem sérül egyikőtök se, és boldogak lesztek.


Puszi. :)

2020. máj. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem írt teljesen igazat, de némi igazság mégis van benne.


Most azt mondod, hogy felnőttek vagytok, akkor miért nem mondod meg neki a véleményed. Jó hogy adsz a véleményére, én is szoktam, de nem mindegy milyen mértékben.


A másik pedig, hogy azt írod, hogy nem tud semmit a kapcsolatotokról, akkor hogyan vársz értelmesebb választ? Így szinte csak azt lehet mondani, tanácsolni, hogy mond el neki ami zavar. Mondjuk máskor is. Illetve ha felnőttek vagytok, hogy hogy nem jutott még eszedbe? Ha megnézed a gyakorit zömében az ilyen kérdésekre a válasz a KOMMUNIKÁCIÓ. fülbemászó tud lenni, de igaz.

De még ha nem is nézed meg, akkor is logikus.

Remélem tudtam segíteni, és megvilágosodtál kicsit.

2020. máj. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!