Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit küldjek neki, amivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit küldjek neki, amivel beszélgetésbe csöppenhetünk? (snapchat)

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy srác aki nagyon bejön,ő 20éves,én pedig 19.Insán már régóta követett,tegnap bejelöltem snapchaten.Küldtem este egy gn-snapet amire válaszolt,azonban nem folytatódott a beszélgetés.Mit tudnék neki küldeni snapen amire garantáltan válaszolna?

Tudom,tudom nem a netes ismerkedés a legjobb,de karantén van:D


2020. máj. 6. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg hogy van
2020. máj. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a pasik altalaban szeretnek segiteni a lanyoknak, szerintem kerd meg hogy segitsen valamiben..ha szeretsz jatszani a gepen akkor kerd meg, hogy segitsen szintetlepni.. vagy ha az utobbi nem aktualis akkor kerd ki valamiben a velemenyet..

Amugy ne nagyon vidd tulzasba ha latod hogy nem nagyon ir... kicsit keresd magad de ne tulozd el :)

Sok sikert :D!!

2020. máj. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdeklődj azok a dolgok iránt, amiket ő kedvel.Szívesen fog róla beszélni és onnantól már más témába is elmehettek.
2020. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Látom, az előzők kicsit félreértették:D

Mikor én azt akarom elérni, hogy snapchaten valaki rámírjon, olyan képet küldök, amit tudom, hogy szeret. Például, ha tudod, hogy szereti a kiscicákat vagy valamilyen filmet/könyvet, akkor olyan témában küldök. Így felkelti az érdeklődését, hogy azt, te is szereted? Ha elsőre ez nem válik be, csinálj több ilyet, próbálkozz, de ne ess túlzásba.

A másik dolog meg, amivel fel lehet kelteni a fiúk érdeklődését, ha olyan képet küldessz gn vagy gm-nek, amin rajta vagy:D

L

2020. máj. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már a rettentő sokadik kérdés ahol "KARANTÉN VAN"

Hol van karantén? HOL? HOL?

Eddig se volt ,ezután se lesz.

Meg kéne tanulni a szó jelentését.

A kijárási korlátozás is el van törölve 3 napja, csak pest megyébe nincs de ott is mindenki sz*rik rá magasból mint eddig.

Menj oda, feküdj le vele vagy kártyázzatok vagy bármi csak NE HASZÁLD A KARANTÉN SZÓT

2020. máj. 7. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó, látom, te is megértetted, mi a kérdés lényege. Vegyél be egy nyugtatót, mert kicsit idegesnek tűnsz
2020. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mérges vagy mert nagyobb a láb méreted mint az IQ-d, és ezért azt hiszed KARANTÉN VAN
2020. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!