Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálj ezt? Nem értem!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálj ezt? Nem értem! 16/l

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom aki régen bejott, egy olyan 1 éve de ma már nem, és csak barátként tekintek rá. Egyszer mondtam neki hoyg próbáljuk meg a párkapcsolatot mi ketten beleegyezett0, volt csók és kB ennyi majd másnap mondta inkább csak legyünk barátok mert hoyg neki ez nem megy és hoyg ő nem érez irántam többet. Mondtam jó nem, nem romlott meg a barátságunk ez miatt. Ez már ugye egy éve volt. Mikor megyünk valahova azt hiszik együtt vagyunk és akármit mondunk nem hiszik el hoyg nem. Aztán mikor megkerdeztuk hoyg mi együtt vagyunk e mondjuk kb egyszerre hoyg nem. Mire ő :én nem vagyok elég jó neki! Ezen kiegtem, miközben ő utasított el. Nem értem.

De amuyg meg mondta nekem, hoyg ő mennyire szeret és hoyg én vagyok a legjobb barátja.

Tudni kell hogy nem nézek ki rosszul sokan mondják hogy

milyen szép arcom van stb az alakom meg átlagos



2020. máj. 6. 21:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Vele beszéld meg. Lehet most már készen állna egy párkapcsolatra csak nem mer/akar kezdeményezni mert tudja, hogy ő utasított vissza akkor. Üljetek le, beszéljétek meg mi van, mi legyen köztetek.
2020. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is úgy látom, ahogy az eslő váladzoló írta.

Csak ő tudhatja hogy ezt miért csinálja és meg kell vele beszélned ezt.

Drukkolok! :)

2020. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!