Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is van olyan, hogy belenézték a tükörbe és csúnyának látod magad?

Figyelt kérdés
Rakok fel képet instára meg így külső szemmel nem hinném, hogy kinéznék belőlem de amikor tükörbe nézek valamikor elsírtam magam. Amikor a barátaim elkezdtem emelgetni meg a nyakukba venni nagyon kellemetlen volt mert nem vagyok vékony. A diétakkal volt, hogy túlzásba estem, de ez már nincs így. Nem látom az arcom szépnek és hiába hajtogatják, hogy nem igaz szép vagyok, de úgyse mondanák meg azt hogy csúnya vagyok. Ha valamit megdicsérnek rajtam akkor olyan kellemetlen és nem hiszek nekik. Pl.mondja valaki, hogy nagyon szép vagyok nem mondom azt hogy jajj nemis csak azt hogy relatív kinek mi szép és lezárom a témát viszont nekem rossz érzés. Van egy fiú aki régóta össze akar velem jönni és nekem is bejön, de nem hiszem el, hogy komolyan gondolja velem, mert sokkal szebb lányokat is kaphatna úgy mond jobbat érdemelne emiatt nem is tudok össze jönni senkivel sem. Mit tudnék tenni, hogy ne érezzem magam így? Volt veletek már ilyen? 16/l

2020. máj. 11. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs bajom magammal. Nekem a vilàggal vam bajom.
2020. máj. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nincs, egoista vagyok és élvezem.

De szerintem szép vagy... Ennyi erővel ezt is ugyanúgy veheted, mint ahogy ők mondják. Nekik vagy nekem nagyobb a lehetőség arra, hogy jól ítélem meg?

2020. máj. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És simán gondolhatja komolyan, ha már rég óta küzd érted.

Meg aztán ő már látott téged

2020. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha helyes fiú akar veled összejönni, akkor nem vagy csúnya, akkor azt csak te látod úgy.
2020. máj. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor mondják ismerőseim és családtagjaim is, hogy szép vagyok. Sminkkel persze magabiztosabbak érzem magam. Tükörben elégedett is vagyok magammal, a fotókon sajnos már nem ez a helyzet.
2020. máj. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Nem szeretem ha megölelnek, hozzám érnek mert "undorítónak" tartom magam. Rossz érzés, próbálom feljebb tornázni az önbizalmam. Amikor belenézek a tükörbe és undorodva elfordulnák, helyette mostanság azt szoktam csinálni, hogy elmondom, hogy tök mindegy hogy nézek, az számít, hogy jól érezzem magam, hogy mások mit gondolnak, kinek mi a véleménye rólam abszolút nem számít. Mindenki más, egyszeri és megismételhetetlen, nincs egy másik hozzám hasonló a Földön élő 7 milliárd közül. Én így vagyok én, így vagyok kerek, egész.
2020. máj. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem. Régebben viszont én is így voltam vele. Elkezdtem edzeni(ami jól jött, csinos lettem. De abba is hagytam azóta. :D ) Az arcom pedig így néz ki. Nem tehetek róla. Sminkelhetnék, de tudom, hogy utálnám felkenni magamra a különböző dolgokat, mellesleg nem is tudok. Elfogadtam és szeretem magam.

17/L. (Ha szeretnél beszélgetni akkor van időm.)

2020. máj. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!