Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, volt már hogy bunyózno...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már hogy bunyóznotok kellett? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2020. máj. 14. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Volt már. Általában védtem valakit. Vagy engem akartak bántani ( nemi erőszak kísérlet). Férfiakkal többet bunyóztam.
2020. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Az, hogy ötéves voltam, és nekem jött a hároméves tesóm. :D
2020. jún. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Igen, ha mi lányok elkezdünk "verekedni" annak szerintem nyomós oka van:bántanak minket, meg kell valakit védeni....
2020. jún. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Alsóban verekedtem párszor fiúkkal, akik nem hagytak békén... Ezen kívül nem volt más, és remélem nem is lesz.
2020. jún. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
ha gúnyoltak amiért csak egy gyönge nő vagyok és be kellet bizonyítani hogy nem vagyok nyomorék
2020. jún. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
75%
Hàt nyilván vannak a testvéri verekedések, de ezen kívül egyszer volt, de az elég durva volt:még negyedikben volt az elsős tesómat bántotta egy fiú és azt kezdjük mi is szivatni, de elpanaszkodta a tesójának, és ő velem egy idős volt és fiú, ja és egyáltalán nem tisztelte a lányokat. Úgy volt h mentünk le a szünetre és megállt előttem és ott ordítozott velem, persze én is és akkor akkorát verekedtünk az udvar közepén, azt lejött az igazgató és valahogy vége lett ennek az egész szarnak, de az a legdurvább hogy az egész verekedés a szolgàlatos tanár mellett történt pár centire, és észre se vette😂
2020. jún. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!