Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy undorodom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy undorodom a szex gondolatától? Undorodom a gondolattól, hogy bárki megcsókoljon? Még az öleléstől is valamennyire?

Figyelt kérdés

A szüleim megölelése is undort vált ki, nem érzem kényelmesnek. Kellemetlen, rossz érzés az egész.

17L



2020. máj. 16. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Sajnos mi nem tudjuk az okát, itt lehet egy szakember tudna neked pontosabb választ adni.

Lehet lesz olyan akit jobban megismerve már szívesen ölelnél, de az is lehet hogy te ilyen vagy és szimplán nem “vonzanak” az ilyen dolgok. Nem mindenki ugyanolyan.

Egyébként meg nem elvárás, hogy 15 éves korod után, állandóan a szexen járjon az eszed.😄 Ebben is mindenki más.

2020. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Menj el pszichológushoz.
2020. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ezzel nincs semmi probléma, lehet, hogy később másképp fogod ezt gondolni, esetleg csak egy megfelelő személyre van szükséged, de lehet hogy aszexuális vagy. Nézz körül ebben a témában, hátha ez lehet.
2020. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen ilyen undorodásos dolog az utóbbi hetekben jött ki rajtam. Van olyan nap, amikor elmúlik egy kicsit, de nagyrészt az utóbbi időben ilyen a helyzet.

Tudom, hogy nem kell ilyeneken járjon az eszem, de ezelőtt undorodás nem jellemzett.

Esetleg pszichológusi segítség nélkül van valakined ötlete?

2020. máj. 16. 21:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szükséges pszichológus.

Hormonok miatt is lehet akár. Próbáld meg átgondolni, hogy mitől is lehet! Miért undorodsz ezektől? Milyen helyzetekben? Egy bizonyos eset óta látod ilyennek? Hogy jutott eszedbe? Minden személlyel ez a helyzet?

Tedd fel magadnak ezeket a kérdéseket, hátha rájössz!

2020. máj. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagyok benne biztos, de talán aszexualitás. Nézz utána. Ezt ma már úgy tartják számon, mint ahogy a heterókat, homoszexuálisokat, biszexuálisokat. Az aszexuális emberek nem vonzódnak másokhoz, nincs úgy nemi vágyuk, nem érzik úgy hogy szexuális viszonyt tudnának bárkivel is létrehozni. Ahogy olvastam valaki a csókolózást sem bírja, sőt, van olyan is aki undorodik a szextől, ahogy te is írtad. Ez nem jelenti azt, hogy ezek az emberek ne akarnának vagy ne tudnának párkapcsolatba lépni más személlyel, annyi, hogy az ő életükből hiányozni fog a többség által igényelt szexualitás. Nézz utána, érdekes dolgokat lehet találni. ;)
2020. máj. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tulajdonképpen mérlegelve történt pár hete egy olyan dolog, ami esetlegesen kiválthatja.( válaszolva az egyik válaszadom üzenetére).

Lányoknál igazából nincs ilyen undorom.

Sok negatív élményem volt, csalódásom, és pár hete történt egy olyan dolog is, hogy ki voltam készülve sokáig utána.

Aszexualitásra nem gondolok, hiszen ezelőtt nem tapasztaltam ezt. Feltételezem, hogy nem alakul most már így ki nálam. Azaz remélem..

Ma találkoztam egy sráccal, és megölelt a találkozónk végén - barátként, de nála pl. nem tapasztaltam negatívumot. Nem is gondoltam erre. De attól vele sem akarnék többet. Nem lennek kepes ra.

2020. máj. 16. 23:15
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

Semmi gond nincs veled.

Ha nem aszexuális vagy, akkor csak nem a szeretetnyelved a 'testi érintés'. (Gary Chapman)

2020. máj. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban.
2020. máj. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom, ráadásul úgy,hogy barátom is volt.. Kb. rosszul voltam,ha hozzám ért,csókolózni egyáltalán nem volt kedvem vele, szex meg pláne. Később rájöttem,hogy egyáltalán nem voltam szerelmes.

A jelenlegi barátommal 5 éve vagyunk együtt,vele a legelső pillanattól tökéletes minden, semmi ilyen érzés nem jött ki belőlem.


Magyarán: Ha megtalálod a megfelelő partnert, nem lesz ilyen problémád.


23L

2020. máj. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!