Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet valakit turhetoen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit turhetoen visszautasitani?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, akinek megtetszettem es nem tudom hogy utasitsam vissza. Nem akoarom megbantani..
2020. máj. 30. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél nagyon kedves mert akkor máskor is fog próbálkozni egyértelműen közöld vele hogy barátok vagytok és azok is maradtok nem kell velünk eggyüttérzőnek és kedvesnek lenni a srac meg meg fog téged érteni mert nincs választása (f)
2020. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi
2020. máj. 30. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy teljesen őszinte, körítés nélkül. Ne húzd a dolgot, mondd el nem bunkón, hogy ne haragudjon, de te nem tudod az ő érzéseit viszonozni. Pont.
2020. máj. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Szia!


Ne haragudj, de én sajnos nem tudom viszonozni az érzéseidet.

Én benned csak egy nagyon jó barátot látok, és semmi többet. Ha te is úgy gondolod, akkor nem kell, hogy végetérjen a barátságunk egy félreértés miatt.

De ha úgy érzed, hogy te már nem tudsz rám úgy tekinteni, mint egy barátra, akkor inkább ne folytassuk ezt a barátságot. Nagyon sajnálom, hogy csalódást okoztam.

De biztos vagyok abban, hogy hamarosan találni fogsz egy olyan lányt, aki képes viszonozni az érzéseidet, és akkor nevetve fogsz visszaemlékezni arra, hogy valamikor én tetszettem neked."


Lehet, hogy nem pont ez a beszélgetés fogja feldobni a napját, de össze fogja magát szedni!

2020. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat :). Sokat segitettetek :)
2020. máj. 30. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!