Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen “normális” először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen “normális” először csókolózni? Mikor csókolóztatok először? ;*

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 01:09
1 2 3
 21/28 MercseiLéncsu válasza:
100%

Engem kb 13 évesen smaroltak le először,és volt egy egyhetes kapcsolatom. Ezeket nem érzem csokolozasnak. Az egy hetes fiú CUPPOGOTT,nyaladzott meg nem is élveztem,vártam mikor hagyja abbaxd. Az első csókomat 14 évesen kaptam ,már majdnem 15 voltam,1 hónap kellett volna. Azt számítom első csókomnak.Imadok vele csókolózni 😛😛. 2 éve vagyunk együtt.


Igazából attól függ mit tartasz első csoknak. Vannak smarolasok,lekapasok, arcra puszi....

2020. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs meghatározva, hogy mikor normális. Persze azért szerintem 14-15 éves korig minimum érdemes várni.

Én is 14 voltam, és semmivel nem lett több az életem, emellett nem is volt jó.

2020. júl. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
83%
Én 13 évesen és nagyon jó volt és egyáltalán nem bántam meg és még mindig vele vagyok együtt
2020. aug. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
100%
Az is tök rendben van, hogy ha valaki nem akar csókolózni, nem vágyik rá. Én 18 vagyok és még nem csókolóztam senkivel, és nem is várom különösebben hogy megtörténjen. Ha mások is így vannak vele, tudjátok hogy nincs semmi bajotok, ez is normális lehet!
2020. aug. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
81%
18-20 évesen, szerintem az pont jó. Későérőként mondhatnám, hogy 24 évesen, de nem nagyon akarok eltérni a válaszológ átlagától, nehogy lepontozzanak
2020. okt. 24. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tizenéves koromban volt, hanem 26 évesen. Minden később volt, mint a többségnek, mégsem érzem, hogy bármiről is lemaradtam volna.
2020. okt. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
#25-ös voltam, igazad van #26, mondani szokták, hogy a szerelem soha nincs későn és ha később történik valami, nem maradsz le semmiről, csak később tapasztalod
2020. okt. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én 17 voltam, de nekem történt a leghamarabb a baratitarsasagombol. Bar en akkor eleg kesoinek ereztem es a fiu is mondta, jo nagy paraszt volt xd, mert hat a cicababak mar 12 13 evesen pasizgattak de szerinten semmi ertelme, igazi erzelmi kotodes szerintem minimum 15 eves korig nem tud kialakulni, de ez csak az en velemenyem

20l

2023. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!