Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttlét után 13 nappal,regge...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlét után 13 nappal,reggeli első vizeletből kimutatja a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
Elmult par napba nagyon megnott az etvagyam sokat eszek. És reggelente nagyon kell pisilnem mikor felkelek. Menstruaciom rendszertelen így nem tudom mikor fog megjönni. Tesztet csináltam negativ lett. Ez már tuti?
2020. jún. 15. 17:29
 1/8 A kérdező kommentje:
(korai terhességet kimutató teszt volt)
2020. jún. 15. 17:31
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
14 napnak kell eltelnie, legalábbis én úgy tudom. De amúgy is a gyors tesztekben két teszt van. Szóval még tudsz csinálni egyet.
2020. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 db volt benne. Legérzékenyebb teszt 10 mlU/ml
2020. jún. 15. 18:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
De ha elolvasod a használati utasítást akkor tudod, hogy hány napnak kell eltelnie. Én 14-et olvastam (X-Epil gyorsteszten), te is olvasd el és tudni fogod.
2020. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért szexel az, aki a terhesteszt papírját sem képes elolvasni? Legkorábban 14 nappal az aktus után mutatja ki az esetleges terhességet. A terhességre utaló első jel a menstruáció kimaradása, előtte neked fel sem tűnhet semmi tünet, mert a menstruáció, a pms és a terhesség korai szakasza egyforma tüneteket produkálhat. Ha védekezés nélkül szexelsz, akkor bármikor van esély a terhességre. Tájékozódj legalább alap szinten.
2020. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondom ismételj.
2020. jún. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
14 napnak kell eltelnie, ismételd meg
2020. jún. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

14 nap után mutatja ki biztosan, de az sem biztos, hogy az aktus időpontja lesz az első nap. A spermiumok 48 órán át maradnak életben a méhkürtnél.

Mit jelent a rendszertelen menstruáció? Hány naponta szokott kb megjönni? Hány nap telt el az előző menstruációd óta? Nem védekeztetek és beléd is ment el?

2020. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!