Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfelejteni azt akit nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejteni azt akit nagyon szerettünk?

Figyelt kérdés

Üdv!

1 hónapja szakítottunk barátnőmmel,az oka az volt,hogy elég hamar előjöttek a dolgok amik miatt nem működött jól..ő már úgy van ezzel,hogy emberszámba se vesz,megbánta,hogy köze volt hozzám és ilyenek(ezt ő mondta),nem menteni akarom magam de mindketten hibásak vagyunk..de nem is ez a lényeg inkább az lenne a baj,hogy ennyi idő után is eszembe jut nap mint nap kb mindenről vagy akár a semmiből beugranak a dolgok amiket vele éltem meg amíg együtt voltunk vagy egy bizonyos szituációban milyen jó is lenne ha velem volna és hasonlók..már őrítő az egész,hétfőn kezdődik az érettségi(erdélyben élek) és nem tudok koncentrálni úgy a tananyagra sem..az utóbbi 1 hónapban alig tudtam rendesen tanulni mert az olvasással vagy épp amikor próbálom elmélyíteni a dolgokat,hogy megmaradjon..párhuzamosan gondolok rá is,nagyon kivoltam 2 és fél hétig kb amikor vége lett,haragszom is rá nem kicsit mert hitegetett leginkább de mégsem megy teljesen az elengedés..ha valaki beszél róla mindig össze szorul kicsit a gyomrom..ahogy mondták közös ismerősök ő egyáltalán nincs ilyen helyzetben..már már el is felejtette,hogy valaha volt egymáshoz közünk,jó lenne ha én is feltudnám így fogni de nekem nem megy..tényleg nagyon szerettem és én hosszú távra terveztem vele.

Kicsit elkalandoztam,szóval kinek mi jött be akkor amikor felejteni akart?

Mert nekem eddig semmi sem jött be igazán.



2020. jún. 17. 19:11
 1/2 anonim válasza:
100%
Amikor szakitott velem a barátom teljesen összetörtem.. aztán láttam hogy ő jól elvan nélkülem ezért elkezdtem más fiukkal chatelni nekem jobb lett és nem gondoltam rá annyit :)
2020. jún. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom hogy ennyire szereted még mindig őt, csak annyit tudok mondani h idővel jobb lesz. Magadban ne azon gondolkozz h milyen jó volt vele hanem azon hogy a jövőben találsz majd egy sokkal jobbat.Aztán próbáld valamivel elterelni a figyelmed amit élvezel csinálni

17/L

2020. jún. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!