Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek a triatlon táborba?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek a triatlon táborba? Mit javasoltok? (17/F)

Figyelt kérdés
A barátnőm (17) akivel 3 hónapja randizunk júliusban az egyesülete által szervezett 1 hetes triatlon (úszás, futás, biciklizés) táborba megy Szarvasra (180 km ide). Ma szólt nekem, hogy van szabad hely ahová én (külsősként) jelentkezhetnék, így közösen "nyaralnánk". Persze az egész napos edzéseket nekem is csinálnom kéne, holott soha semmit nem sportoltam, még a busz után sem futottam. Eszközöket biztosítanak. Hogyan döntsek? Ha megyek a táborba, lehet hogy nem tudom tartani a tempót vele és az egyesületi tagokkal (többi fiú, akik kisportoltak) és megszégyenülök. Ha viszont itthon maradok, akkor visszautasítottam őt és más fiúk is megkörnyékezhetik a táborban. Segítsetek dönteni kérlek! Holnap délután találkozunk, akkor kell megmondanom a döntésem. A szüleim részéről rendben.

2020. jún. 18. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem mennék, ha a sport része nem érdekelne. Ezek ott semmi mást nem fognak csinálni.

Nem tarthatod pórázon a barátnődet; ha egy hét elég arra, hogy megcsaljon, akkor úgyis baj van, és idővel így is, úgy is meg fog történni. De azért - gondolom - ennél jobban bízol benne. Hiszen különben nem lennétek együtt, nem igaz?

2020. jún. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek az #1 valaszoloval


Bízz benne egy kicsit, ha igazán szeret akkor ugyse fog más fiukra kacsintgatni

Fogd fel úgy hogy ez egy 'teszt' hogy mennyire hűséges hozzád.

Nyilván nagyon szeret, csaknem lesz itten baj.

Szerintem amúgy ne menj el, ha nem neked való a program meg ha ott úgyse éreznéd magad olyan jól (ugy ertem hogy sport követ sportot).. de kitalálhattok egy csomó más programot együtt!

Fő a bizalom! Hajra!

2020. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha nem érdekel a sport, semmiképp se menj szerintem, hiszen erről szól a tábor. Sajnálom, hogy ennyire bizonytalan számodra még ez a kapcsolat, hogy úgy érzed kacsintgatni fog más fiúkra, de hidd el, ha ez lnne a szándéka nem hívott volna! Szerintem oszd meg a lánnyal ezeket a kételyeidet nyugodtan, beszéljetek erről. Hosszú még a nyár, bőven tudtok még mit együtt csinálni, abban az egy hétben pedig te is tudsz kicsit több időt tölteni a barátaiddal, így mindketten tudtok majd egymásnak örülni, ha letelik a tábor hete. Hajrá!
2020. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!