Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire kizáró ok a tetoválás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kizáró ok a tetoválás? (fiúk véleménye érdekelne főleg)

Figyelt kérdés
Nem nagy,két közepes nagyságú van mindkét alkaromon.

2020. jún. 25. 20:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem fogsz tudni konkrét választ kapni. Sokaknak tetszik, sokaknak nem. A közül a pár ember közül aki válaszolni fog a kérdésre lesz akinek kizáró ok és lesz akinek nem az. Teljesen szubjektív dolog, hogy kinek mi tetszik!
2020. jún. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
69%
Nekem személy szerint nagyon tetszik, de ez csak az én véleményem, sokan vannak akik máshogy gondolják, mert nem tudják mi a jó...... ;)))
2020. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Kizáró ok Japánban a tetkó, ott nem engednek be a fürdőkbe ha tetovált vagy

Egyébként nekem nem tetszik ha egy lány tetovált, főleg a karján

2020. jún. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%
Tetkófüggő nálam. Egy sufnitetkós "Dezső" a kézen nem igazán mutat jól. A szép nőies tetkók szexik is lehetnek, pl. egy rózsa. Tudom, tömeg, de most csak ez jutott az eszembe. :)
2020. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%

Nálam kizáró ok.

Egy nő testén ronda a tetoválás, egyáltalán nem nőies.

2020. jún. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem is azzal van a baj, hogy egy nőnek nem állna jól, ez is ember függő. De szerintem a tetoválás már annyira unalmas dolog, mindenkinek van. Annyi féleképpen díszíthetjük a testünket. Számomra semmi értelme sincs ma már egy tetoválásnak, az más tészta, hogy mellesleg nem is látom túl szépnek. De ha annak is látnám..
2020. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
Engem abszolút nem érdekelne ha a pasinak nem tetszik, a viszontlátás. Az a lényeg, hogy nekem tetszen.
2020. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

Én imádom a tetkós csajokat, pcs csajokat :D Az sem érdekel, amit 6 os magyaráz, hogy "már mindenkinek van" LOL, az ember nem azért csináltat tetkót, mert az mennyire ritka, jézusom... Ez ilyen "pozer" mentalitás, remélem elhajítod a cipőd is, ha meglátod, hogy másnak is olyan van xdddd


jesus

2020. aug. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Dárga utolsó! Én csak leírtam a véleményem, mint mindenki más. :D Egy szóval se mondtam, hogy neked nem lehet tetoválásod, leírtam az okot, amiért nekem nincs és amiért nem annyira jön be számomra.
2020. aug. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én csak elmeséltem neked, hogy a tetoválás nem azért készül általában, a tetoválást szerető embereknél, mert "hude nagyon különleges leszek tőle".


nyilvánvalóan neked nem való. aki erről így gondolkodik...

2020. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!