Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet már tetszek neki? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet már tetszek neki? Vagy tényleg még mindig utál?

Figyelt kérdés

Van egy srác, régebben egy baráti társaságban voltunk, mind a kettőnknek volt párja, de valamiért nagyon nem voltam neki szimpatikus. (Ettől függetlenül egy barátnőm aki jóban van vele már akkor mondta, hogy külsőre bejövök neki)

Fél éve egy munkahelyen dolgozunk, egyikőnk sincs már együtt senkivel. Munkában elég segítőkész általában, de mikor haverokkal vagyunk akkor néha van bántó beszólása felém, de nem szemtől szemben hanem csak bemondja a társaságnak aztán van aki nevet rajta van aki nem. És igen. Konkrétan rólam van szó nem csak be beszélem magamnak.

De viszont mikor egy másik társasággal voltunk kint egyszer nagyon úgy tűnt nekem is és barátnőmnek is, hogy tetszem neki. Mint ha szinte a társaságtól függne hogy bánik velem.

Egyébként nem túl beszédes szóval kettesben nem szoktam vele beszélgetni.

Most ezek alapján szerintetek még mindig nem vagyok szimpatikus neki? Azért szólt be?

De közben meg néha látom a szemén én is, hogy tetszem neki 🤔

Ezt hogyan deríthetném ki?

Igazándiból azért érdekel mert nekem ő nagyon tetszik csak nem tudom hogy akkor ezek alapján mi a helyzet?!



2020. jún. 26. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állj elé és derítsd ki magadnak. Innen nem tudom neked megmondani sajnos, mivel egyszer úgy viselkedik, Mintha bejönnél neki, máskor pedig úgy mintha nem érdekelnéd.
2020. jún. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:
100%
Nem tudom, engem nem érdekelne, ha bejönnék neki, akkor sem. Aki így bánik azzal, aki tetszik neki, az inkább hagyjon békén.
2020. júl. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!