Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak kedves akart lenni? 17/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak kedves akart lenni? 17/l

Figyelt kérdés
Barátommal pár éve együtt vagyunk, és az egyik rokona vele egy idős és a legjobb barátja valamint van még egy nagyon jó barátjuk, és együtt bandáztak, és egy környéken lakunk. Egyszer csak hív a baratom felveszem de nem o szólt bele hanem a haverja és h menjek ki az utcára vagy a ház elé jonnek oda.. És akkor jöttek meg minden és velük mentem csak előtte elmentek a srác kocsijaert,majd elvileg feljött az utcába de nagyon szűk zsakutca és alig tudott megfordulni ezt mondta is meg amúgy apukám kísért ki és nem akartam lebukni hogy velük voltam ezért megkértem oket h az utca elején álljanak mindegy lényegtelen. A srác egész égig beszélt csomót hozzam kerdezgetett, kerdezgette a haverjait h ezt-azt a sztorit mesélték-e nekem meg amikor beszeltunk akkor felém volt fordulva végig, engem nézett.. És mint utólag kiderült nem is a baratom akarta h menjek velük hanem a srác....Miert akarhatta? Előtte beszélgettem vele párszor, jofej.
2020. júl. 1. 10:07
 1/3 onlyagirl válasza:
100%
Szerintem jobban meg akart ismerni téged. Vagy mert jófej vagy és szimplán jól érzi(k) magukat veled. Lehet veled beszélgetni
2020. júl. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%
Fel akar szedni.
2020. júl. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint csak szimplán kíváncsiak rád, gondolom bejössz a srácnak.


16/L

2020. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!