Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan utasitsak valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasitsak valakit vissza kedvesen?

Figyelt kérdés

Van egy srac aki elhivott kettesbe valahova de nem akarok vele elmenni mert egy, a batyam legjobb baratja, ketto, az egyik baratnom batyja, harom, kopasz es kover, negy, harom napja ismerem. Alapjaraton amugy jofej, de nagyon nem tetszik, es nem tudom hogyan utasitsam vissza ugy hogy ne legyek egy seggfej, es ne is legyen nagyon cringe a jovoben talalkozni (mert ugye a batyam miatt elegge sokat talalkozunk)


Kerlek valaki segitsen, nagyon ketsegbe vagyok esve



2020. júl. 2. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Ha kopasz es kover akk ugye legalább 40. Ha te tini vagy akkor molesztálásért felhelentéssel fenyegetőzhetsz mivel a tini pakapcsolatokhoz irtad .
2020. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"Ne haragudj, nem szeretnék ismerkedni". Ha tapad rád tovább, kérdezősködik miért nem akarsz találkozni, akkor megmondod hogy "nem akarok erről beszélni, váltsunk témát". Ha ezután sem hagy, akkor szólsz a bátyádnak hogy állítsa le a haverját, mert nagyon kellemetlenül érzed magad miatta.
2020. júl. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem levővel csak sajnos sok olyan srác van aki nem ért a szép szóból. Legegyszerübb ha megmondod neki hogy te nem tekintesz úgy rá és nem is fogsz
2020. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolonak mondom, hogy a srac mellesleg 14 eves, en pedig csak 12, ez a legutolso ok amiert vegkepp nem akarok elmenni vele sehovaxd
2020. júl. 3. 00:28
 5/6 anonim ***** válasza:

12 évesen randira hívnak?


Babáznod kellene drága, nem kamu kérdéseket kiírni!!

2020. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5


Nem kamu kerdes, teljesen komoly, es mint irtam az elobb pont az az egyik ok hogy nem akarok vele elmenni hogy csak 12 vagyokxdd raadasul nem is ez az elso hogy elhivnak valahova, de igazabol nem gondolom hogy errol tehetek, mert szerintem teljesen koromhoz illoen oltozkodom, nem sminkelek meg semmi, szoval nem az en hibam hogy nehany fiucska vakxdd a babas dologhoz meg annyit, hogy ezt a “babaznod kellene meg” dolgot egy olyan vilagban ahol a 9 eves kislanykak mar terhesek elegge szanalmas mondani, ugy hogy az egyetlen “hiba” amit elkovettem hogy megkerdeztem hogyan utasitsak vissza valaki anelkul hogy egy seggfej lennek

2020. júl. 7. 14:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!