Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok előny, ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok előny, ha egy lány tud főzni és háztartást vezetni?

Figyelt kérdés
Kort és indoklást is írjatok légyszi!

2020. júl. 8. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Igen. Csak ilyen lánnyal jönnék össze.
2020. júl. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Igen.

23F

2020. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%
Igen, mert hasznos tudás. Nem azt mondom, hogy mindent a lánynak kéne csinálnia, de így akár buli is lehetne az együtt főzés (ha a srác is tud)
2020. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%

Igen. Én nem választanék párnak egy lusta elkényeztetett leányzót.

22F

2020. júl. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem számít egyáltalán. Ha nem tud majd rendelünk kaját, meg majd jön a takarító. Nem számít nálam semmit se, de előnynek nyilván előny de nem feltétel
2020. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Stark2000 ***** válasza:
69%

Előny, de nem kizáró ok. Én sem értek ezekhez, majd együtt megtanuljuk.


20F

2020. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy szakács legyen, de Legalább 2-3 ételt össze tudjon dobni.
2020. júl. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Nyilván előny, hiszen csak előny lehet.

25/F

Indok: Nők dolga úgymond, így elfogadott a társadalomban, fura lenne ha én maradnék itthon főzőcskézni meg takarítani, az asszony meg dolgozna reggeltől estig. Én is megcsinálom, amit kell, de közös "buli" is lehet.

Megtaníthat erre-arra, közös főzőcske jó program lehet.

2020. júl. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy előny
2020. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát főzni azért előny mert én a piritóst is elrontom, ésha egy főzös randit csinálnánk akkor nem égetném fel a lakást🤷🏻‍♀️

A háztartás meg szerintem nem a legfontosabb. Nem emiatt jönnék vagy nem jönnék össze valakivel, a költözéstől még amúgy is messze állok. Mondjuk, hogyha összeköltöznék valakivel akkor pl én valami olyasmit várnék el, hogy 50-50 százalékban csináljuk a háztartást, szóval nem várom el, hogy eltartson, még el is szégyelném magam és bűntudatom lenne

19/F

2020. júl. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!