Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet volna ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet volna ez?

Figyelt kérdés
Jó ötlet lenne átölelni egy síró lányt? Visszaölelne, vagy inkább hagyjam békén.

2020. júl. 9. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem mindenképpen jól esne neki
2020. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, ki vagy neki.
2020. júl. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az utcán idegenként, akkor nagyon pici az esély rá, hogy ne zavarja, vagy ne küldjön el, de ha közeli ismerősöd, akkor valószínűleg jól fog esni neki
2020. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha én sírnék, nagyon örülnék egy ölelésnek :)
2020. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismered az illetőt, természetesen vígasztalásképpen megölelheted.
2020. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
aha
2020. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem inkább előtte kérdezd meg; de ha meglátsz pl egy random csajt a padon , aki ül és sírdogál, és full idegen, esetleg nem láttad még sosem, lehert, hogy simán lelökne magáról; mert idegenek ne fogdossák.

Úgyhogy inkább mindenképpen kérdezd meg tőle előtte. Random embereket nem ölegetünk ha vadidegen.

2020. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
*ölelgetünket akartam írni!! :D először öldlelgetünk-öt írtam; láttam, hogy az úgy nem jó, így átjavítottam, de még mindig nem lett jó; bocsánat.
2020. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!