Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szerethetik a magányo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szerethetik a magányosabb, kevésbé barátkozós fiúkat? Nem tartják őket "cikinek", "felvállalhatatlannak"?

Figyelt kérdés

2020. júl. 9. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha valaki introvertáltabb, én is az vagyok.
2020. júl. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam szeretni őket. :) Semmiképpen nem ciki vagy vállalhatatlan.
2020. júl. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs akkora bajuk vele, de azért leírok pár dolgot, ami felmerülhet:

-Ha sok barátod van az alapból egy jel a lánynak, hogy kedvelhetőbb vagy, jobb lennél párnak.

-Ha vannak barátaid sokkal könnyebb lesz barátnőt találni, mert ugye a szociális képességeid is jobbak lesznek, valamint rajtuk keresztül is találhatsz csajt.

-Ha mégis lesz egy kapcsolatod, könnyen rámehet, hogy ő szeretne a barátaival is időt tölteni és nem 0-24ben együtt lenni, te meg folyamtosan csak vele szeretnél majd lenni.


Meg ha eltekintünk a barátnő témától, nagyon sok dologban jó, ha vannak barátaid.

2020. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj, főleg akkor, ha a lány is introvertált.


Én ambivertált vagyok, ahogy a barátom is (ambivertált= intro -és extrovertált keveréke)


Magamból kiindulva, nekem sok törődésre van szükségem, szóval egy introvertált srác nyilván több időt tölt a lánnyal KETTESBEN. Azért emeltem ki, mert egy extrovertált fiú is tölthet ugyanannyi időt a lánnyal, csak lehet, hogy elmennek a haverjaival és ott.


Ez egyáltalán nem ciki, mert ilyen a személyiséged, amiről nem tehetsz.


Szóval nyugi, ez a megfelelő lánynak egyáltalán nem lesz probléma!:)

20/L

2020. júl. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!