Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon hiányzik. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy hetet együtt töltöttünk, de szeptemberig megint nem találkozunk. Minden nap beszélünk, de így is majd’ megöl a hiánya. Mivel terelhetném el a figyelmem?
2020. júl. 14. 09:35
 1/6 anonim válasza:
100%

Sziaa! Nem tudom, hogy beszéltek, de mi videochaten szoktunk. Az egy fokkal jobb, mint a rendes hívás. Ha van nálad tőle valami tárgy/ruhadarab, legyen veled, ha hiányzik. Én már teljesen leamortizáltam a barátom pulcsiját :D

Persze a hiányérzet nem fog elmúlni, mivel nagyon szereted és természetesen csak ő tudja ezt az érzést elkergetni.

Sok kitartást! ❤

2020. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm🥰
2020. júl. 14. 11:56
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezeket már mind próbáltam, de egyszerűen lassan beleőrülök, hogy nem lehetek vele. A barátnőm szerint már kóros amit csinálok, és elvonási tüneteit vannak😔😩
2020. júl. 14. 12:00
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
NEM A BARÁTNŐD! Ember! 1,5-2 hónapig nem is találkoztok!! Ez nem kapcsolat. Ez egy nagy büdös lóf....!
2020. júl. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves 4.


Egy: mivel lány vagyok, és hetero, ezért a barátom.

Kettő: létezik távkapcsolat, és egy csomó embernek működik

Három: én szeretem, ő is szeret engem, együtt vagyunk. Szerintem ez egy kapcsolat, de te tudod.

2020. júl. 18. 11:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi is így vagyunk a barátnőmmel de 1 hétnél tovább nem bírom így muszáj elutaznom hozzá hiába van messze. :3

Valami hobbit keress magadnak és közben beszélgessetek.

De hogy mivel foglald le magad arra neked kell rájönnöd.

Pakolássz, takaríts, szórakozz, csak csinálj valamit.

2020. júl. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!