Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit félve írom ki ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit félve írom ki ezt a kérdést😅 Szerintetek jól állok hozzá ehhez a szituációhoz?

Figyelt kérdés

Megpróbálom minél rövidebben leírni.

Van egy nagyon jó lány barátom akivel még anno randiztunk is, de nem lett belőle semmi. A karantén után meglepően jóban lettünk és sok mindent együtt csináltunk, pl elmentünk bulizni. Egyre jobban és jobban megismertem őt, olyan mélyen mint ennyire még soha és lehet, hogy elkezdtem valamit érezni felé. Csakhogy palija van. Eddig ez egy átlagos story, igaz? Na most jön a csavar: Valszeg a csajnak is vannak érzései felém. Egyik bulin elmondta, hogy szexuálisan iszonyat vonzódik hozzám, és marha jó barátja vagyok, de nem tudja, hogy lelkileg úgy tetszenék neki. És én sem tudom, ugye. A barátjával nem akar szakítani (nem is várom el, ráadásként valszeg én sem szakítanék meg egy biztos kapcsolatott egy kérdésesért) de nem tudja, hogy mit akar. Nahát és itt a patthelyzet. Próbálok jó barát lenni, nem viszem kísértésbe, nem akarom, hogy megcsalja a barátját, de ő sem próbálkozik semmivel. Csak bennem mégis megvan ez a kérdés, hogy jól csinálom-e ha megpróbálok ilyen jó haverja maradni😕


2020. júl. 28. 09:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

Hasonló helyzetben vagyok. Én vagyok a lány:) Én úgy gondolom, hogy az egész itt tőlem függ, hogy én mit akarok. Én maradtam a barátomnál, viszont örülök annak, ha a fiú barátkozik velem, mert jó barát.

A te esetedben is a lány az, aki ezt meg tudja változtatni. Szóval te csak légy olyan, mint eddig, ő majd azt tesz, amit akar, és úgy lesz jó:)

2020. júl. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Ebből megcsalás lesz. Lehetsz 3. :)
2020. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%

Soha ne legyél lánynak haver!


Ha akar téged, akkor szakít a palijával, ha meg csak talonban tart, de nem lép, akkor nem is kellesz neki - lépj tovább és ne akarj lelki szemetes ládája vagy csak titkos kúrógépe lenni!

2020. júl. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Ebből csak az jön le , hogy epekedsz egy lány iránt akit naponta meg@sszák.
2020. júl. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
Keress magadnak valaki mást
2020. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A helyzet egyébként még mindig fennáll😅

(Próbáltam magamnak mást találni, eddig semmi)

2020. aug. 20. 22:49
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Valaki mást keress. Nem jó így belemenni egy meglévő párkapcsolatba. A lényeg hogy talán azza segítesz a legtöbbet ha hagyod elveszni a barátságotokat.
2020. aug. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan helyzetek amikor érdemes várni.

De bizony vannak olyanok is mikor egy ilyen epekedés miatt észre sem veszel mást, holott lehet tetszene neked is.

Én azt mondom maradjon ugyanígy a kapcsolatotok, rontani nem ronthattok, mert nem vesztek össze, legalábbis reméljük. Majd ő lép, ha változnak az érzései.

De ne mássz rá, és ne hagyd, hogy esetleg ő másszon rád. A barátja valószínűleg így is totál féltékeny lehet.

Ha féltékeny, akkor hamarabb vitázhatnak és a vita sokszor szakításhoz vezet. Ezzel nem azt mondtam, hogy ingereld, csak maradjon ugyanígy minden és majd hozza magát a helyzet.

Bízom benne, hogy esetleg sikerül összejönnötök, de abban is, hogy nyitott szemmel járva esetleg találsz jobbat. Sikerüljön, ami számodra jobb, ideálisabb. Drukkolok

2020. aug. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
39%
Porbalj szexuálisan közelíteni a lányhoz pl fogd meg a fenekét, vagy a mellét, csokold meg vagy valami. Kettő lehetőség van, b@sztok egy jót, vagy pofon vág. Ha pofon vág akkor könnyebben tovább lepsz, ha még az első lehetőség, akkor...... ;))
2020. dec. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó igazat beszél, akármennyire is szúr
2021. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!