Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak akkor beszélünk ha én...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor beszélünk ha én írok neki, akkor hagynom kéne?

Figyelt kérdés
Egy fiúról van szó akivel kb 2 hónapja chatelek, de csak akkor beszélünk ha én írok. Ha nem, akkor van hogy 4-5 napig semmi, amíg aztán végül nem veszem rá magam hogy írjak neki. Ez azt jelenti hogy egyáltalán nem érdemlem? Hagyjam inkább az egészet a fenébe?
2020. aug. 24. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Eléggé.
2020. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Neki kényelmes, hiszen nem kell megerőltetnie magát, jössz te mindig anélkül is. Unaloműzésnek jó vagy, de nem érdekled, különben ő is írna neked magától. Szerintem ennél többre te se tartsd ezt a gyereket.
2020. aug. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Akkor lehet inkább hanyagolom.

És most vettem csak észre hogy van egy hiba a kérdésben : *egyáltalán nem érdeklem :)

2020. aug. 24. 20:13
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem alapból a fiú dolga lenne, hogy először írjon egy lánynak.
2020. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez fordítva szokott így lenni:) Csak akkor beszélgetnek velem a lányok mikor én írok rájuk. Akkor most mondjak le róluk? Mindegy kinek illendő kezdeni amikor az a kérdés ki akar kit. Neked kell ő vagy ő neki kellesz te? Ha neki kellesz ne írj rá. Ha neked kell ő akkor neked kell írni rá vagy hagyod a fenébe és akkor biztos nem lesz a tiéd. Mi a fontos számodra?
2020. aug. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Itt nem az első írásról van szó. Hanem már egy ideje beszélgetnek és ha csak ő ír, a lány magától semmit akár több nap elteltével is akkor nem sok esély van. Figyeld meg hogyan reagál a kérdeseidre az írásaidra, ha szűkszavú, ő nem kérdez akkor nem érdekled. Akkor hagyd a francba és nézz egy másik lány után aki meg is érdemli, hogy törődj vele. Az ilyenek csak az idődet húzzák és lehet miatta maradsz le másról, hidd el tudom milyen és nagyon nem f.sza, csak ajánlani tudom, a saját káron, hogy nézz más után mielőtt egy másik lányt hagysz futni miatta.

De azért adj neki pár hét esélyt és utána dönts, ne egyik napról a másikra

2020. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy csak az első írásra vonatkozik?
2020. aug. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
4#es, és látom egy ilyen miatt már lepontozás megy :)
2020. aug. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!