Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan hogy valakinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy valakinek tényleg "csábító ereje" van?

Figyelt kérdés

De olyan rendesre gondolok.

Van egy lány az osztályban akibe szinte az egész suli szerelmes.

Vagy ha nem is szerelmes de mindenki odavan érte


Pedig semmi extra a csaj, szemüveges, fogszabályzós és husis, mégis csorgatja rá a nyálát az összes fiú osztálytársam, pedig sokkal szebb lányok is vannak az osztályban


Mi lehet az oka?



2020. aug. 24. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen van vonzerő avagy csábító ereje néhány embernek.
2020. aug. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Őszinte leszek.

Nálunk is volt mikor még suliztam ilyen, hogy fiatalabb, idősebb, velünk egykorú mind az osztálytársamra csorgatta a nyálát. Nos, mivel én is szerettem volna ilyen lenni (ugye, kinek ne esne jól ha jó pár srácnak tetszene aki neki is bejön) , elkezdtem barátkozni vele, aztán egy időben "legjobb barátnők lettünk" és sajnos még többet is megtudtam mint amit szerettem volna.. az édes kis szűz tündi-bündinek látszó kislányt a fél suli meghúzta... A másik fele meg még szűz volt és mivel a lányról elterjedt a fiúk körébe hogy csak úgy oda adja magát kapcsolat nélkül persze hogy tetszett nekik és imponálni akartak. Ugyan már fiúk? Kinek kéne normális barátnő ha találsz egy agyonhasznált papucsot? Szóval félbe szakadt a barátság és az irigységem is az ilyenek iránt. Ennyi a tapasztalatom.

2020. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is van egy ilyen csaj, de ő tényleg aranyos és fogalma sincs hogy mennyi mindenkinek bejön. Alacsony, rövid hajú, szemüveges, és én még lányként is azt mondom hogy rohadt aranyos. Még végzősök is hívták randira, de nem megy el velük. Egy külsős srác a barátja, az osztályban a srácok nem igazán lelkesedtek amikor megtudták.
2020. aug. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!