Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány akivel látásból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel látásból ismerjük egymást rám irt 3 órát beszélgetünk de azota csak én irtam neki mindig válaszol de szerintek arra vár hogy mindig én irjak?

Figyelt kérdés
ha valaki kedvel akkor keres vagy arra vár hogy ti keresétek
2020. aug. 31. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell és nem is tudtok egész nap beszélni, főleg hogy látásból ismeritek csak egymást. Köszönj el vagy csak hagyd és legközelebb majd beszéltek megint.
2020. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem tud minden nap 0-24-ben írogatni a másikkal, főleg ha alig ismeri. Szerintem meg igen, arra vár hogy te kezdeményezz, talán arra kíváncsi hogy fontos-e annyira számodra hogy keresd.
2020. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel ő írt előszőr szerintem kedvel és örül neki hogy mostmár te is kezdeményezel
2020. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!