Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire normális? Ugye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális? Ugye nem kell aggódnom emiatt?

Figyelt kérdés

A barátom és én lassan fél éve hogy együtt vagyunk. Nagyon szeretjük egymást mégis kissé feszéjezve érzem magam a legjobb lány barátja miatt...Mint kiderült régebben nagyon tetszett neki ám a lány akkor kikosarazta...de ugyan úgy barátok maradtak. Majd megint előtörtek az érzelmek ám ekkor a barátom utasaitotta vissza őt. Majd megismerkedtünk nem sokkal ezután és összejöttünk...Ők most megint újra legjobb barátok és a párom szerint már semmelyikük sem érez többet barátságnál mégis picit aggódom tekintve hogy mennyiszer van szó arról hogy nem létezik sima fiú lány barátság.

Hozzá tenném még hogy nagyon sokat dumál nekem arról a másik lányról így tudtam meg ezeket a dolgokat is.

Szerintetek ezek alapján van miért aggódjak vagy tényleg csak barátok már?


2020. szept. 9. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Valószínűleg csak barátok ha ők mondjak, de ez hűség kérdése, ha meg nem hűséges és tetszik pasiknak vagy o a lánynak az ki fog derülni előbb utóbb
2020. szept. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mi a kérdés? Ha nem bízol benne és neked ennek a tudata is rossz akkor szakíts vele.

Ha ezt el tudod fogadni akkor meg szeressétek egymást.

Szerintem nem kell aggódnod. Nekem az exem az egyik legjobb barátom. A kapcsolat elött is barátok voltunk, volt egy kis fellángolás. Érett felnőttként tavaly átbeszéltük, hogy ez csak egy hirtelen ötlet volt, ami rosszul sült el és igazából nem is szerelemmel szerettük egymást. Lehet náluk is ez volt.

2020. szept. 10. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
31%

Nincs olyan hogy "csak barátok". Az egyik mindig többet akar, ha nem is vallja be.

Szerintem elég erősen aggódhatsz.

2020. szept. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátomnak is pont van egy ilyen lány barátja akire régebben ráhajtott, csak éppen barátja volt a csajnak ezért nem lett belőle semmi és most barátok. Ráadásul tényleg gyönyörű lány (bár a barátom szerint csak régen volt szép most már megváltozott) meg pont az esete. Ez így önmagában nem hangzik valami biztatónak. :D Egyszer beszéltem a csajjal, csak olyasmiket mondott hogy tök aranyosnak tart, "örülök hogy ilyen barátnője van" stb. meg úgy láttam a helyzetet hogy tényleg csak barátok. De nekem akkor is fura ez az egész hogy olyan ember hogy lehet a barátod aki régebben tetszett.
2020. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!