Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány az osztályból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány az osztályból? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval...9-edikes vagyok. Nem vagyok túl szociális, de ezen szeretnék változtatni. Van egy baráti társaságunk (3 fiú, 1lány) és az a lány tetszik nekem és szoktunk is beszélgetni, de a társaságból egy másik fiúval többet beszél, szóval lehet hogy ők tetszenek egymásnak. Én sajnos kicsit félénk is vagyok. Mit tegyek?

2020. szept. 29. 15:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Oda mész hozzá és megmondod, hogy szereted! Tudom, hogy nehéz, de ha nem lépsz időben akkor más fiúé lesz a csaj. Messengeren chatelj vele!

Ha meg elutasít, akkor legalább tudni fogod.

2020. szept. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

De még csak pár napja ismerem közelebbről.

És ha elutasítana, akkor az meg fura lenne, hogy utána is a baráti társaságban vagyunk mindketten

2020. szept. 29. 18:57
 3/21 A kérdező kommentje:
Eltudod mondani szórol szóra, lépésr{ lépésre, hogy hogyan csináljam
2020. szept. 29. 20:15
 4/21 A kérdező kommentje:
Ja és kérlek ne privibe írj!
2020. szept. 29. 20:52
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Holnap suli után odamész a lányhoz! "Szia XY! Lenne kedved sétálni velem?"

Ha igent mond, az már fél siker. Ha nem akar veled menni, akkor valszeg nem jössz be neki.

Amit priviben írtam azt használjad a séta során.

Ha látod rajtad, hogy jól érzi magát veled, kérdezd meg tőle, hogy "lennél a barátnőm?" Ha igent mond, akkor minden happy, ha nem, akkor sz*pás. De ha tényleg szereted elfogadod, amit választ.

2020. szept. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Egyből ezt: lennél a barátnőm?


Ez nagyon nyomulós nem?

2020. szept. 29. 21:10
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát próbálkozhatsz finomabban is. De szerintem a legjobb ha őszintén bevallod neki az érzelmeidet.
2020. szept. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2020. szept. 29. 22:12
 9/21 anonim válasza:
Nem kell egyből rárontani. Puhatolózz először. Chatelj vele. Egészen távolról közelítsd, taláj ki vmilyen témát, nem kell rögtön szerelmet vallani neki. Előszor barátkozz vele. Ha te is tetszel neki jelezni fogja előbb utóbb. Ha mégse vagy az esete nem maradsz szégyenben.
2020. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hogy jelzi?


Mondasz gyakori példákat?


Pl. Feléd szokott társaságben nézni a lábfeje,

Ha egy légtérben vagytok többször rádnéz szóval ilyeneket

2020. szept. 30. 20:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!