Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekben tudnátok segíteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekben tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

2 kérdésem van. Az első hogy lányként osztálytárshoz milyen témákkal tudok odamenni beszélgetni csak úgy random? Persze nyilván bármilyennel de nekem nem jut eszembe semmi. Mindketten kicsit szégyenlősebbek vagyunk, és bár eddig ugy éreztem alakul hogy legyen valami most nagyon nem szóval gondoltam kézbe veszem egy kicsit az irányítást (bár ez az a rész ahol el szoktam cseszni xd) A második kérdésem hogy milyen tippjeitek vannak/mit szoktatok mondani magatoknak stb.. hogy alapvetően oda merjetek menni a kiszemeltetekhez? Én egyszerűen képtelen vagyok. Amíg nem realizálom hogy tetszik addig simán beszélgetek vele aztán rajövök és nem tudok beszélni nemhogy vele de kb a közelében sem. 17/l


Előre is köszönöm a válaszokat!



2020. szept. 29. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
:D amugy tokre ilyen vagyok en is, mig nem tudom h full bejon addig siman odamegyek hozza. Amugy magadnak azt mondd: o nem tudja hogy oda vagyok erte, szoval nem gaz ha odamegyek, es amugyis osztalytarsam.:D Tema: ha tudod h van hobbija kerdezz ra, hogy pl. Milyen biciklit ajanlana neked (ha o biciklizik es ez a hobbija) de igazabol random barmi miatt erdeklodhetsz, mintha teged is erdekelne :D max elotte kicsit olvass utana. Vagy kerj tole segitseget pl. Egy matek feladatrol, ha tudod, hogy o erti a matekot, de barmilyen feladat lehet, magyarbol, angol, barmi. Igazabol ez a "segitseg keres" jo urugy, hogy tobbszor is beszelgessetek, es aztan lehet atterelodik a tema is.
2020. szept. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!