Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mi volt a legrosszabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a legrosszabb vagy legfurább duma amivel megpróbáltak felszedni szedni titeket?

Figyelt kérdés

Leginkább olyanra lennék kíváncsi amire ha vissza gondoltok, még mindig sírva röhögős, de egyebek is jöhetnek,


Biztos van több ezer hasonló kérdés, de hát na



#furcsa #röhögés #megkörnyékezés #Mi a f@sz kategória
2020. okt. 1. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem konkrét szöveg, hanem a szóismétlés ismétlés.
2020. okt. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

“Szia! Van kedved péntek délután eljönni velem a patkányboncolásra?”

Igaz, biológiát tanultam, de azért nem ezt vártam volna randiprogramnak. 😃

2020. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy srác egy házibuliban aki odajött hozzám ismerkedni kezébe két pohár itallal, de annyira zavarban volt szegény hogy csak hebegett, habogott valamit és amikor megkínált itallal valami nagyon retardált hangon mondta hogy "kéred?" Én ezen nagyon elnevettem magam mert ez az egész annyira vicces volt hogy ezen nem lehetett nem nevetni. Az arckifejezése is kegyetlen volt, a hangja is, meg úgy az egész szituáció nagyon furán jött ki. Nagyon zavarban volt szegény szerintem nem ivott eleget hozzá. De annyira mókás helyzet volt ez hogy elnevettem magam. Aztán Ő is nevetett ezen de láttam rajta hogy ezt nem így tervezte és ez neki elég kellemetlen volt, de megérintettem őt és ettől annyira összezavarodott hogy magára öntötte az italt és kirohant a házból.

Elég érdekes volt ez az egész, és ez akárhányszor eszembe jutott mindig nevettem rajta. Olyan is volt hogy már évek teltek el a helyzet óta, és egyszer ez az egész bevillant nekem, és olyan szinten elkezdtem nevetni hogy akik körülöttem voltak azt hitték meghülyültem. Egyébként ahogyan ezt így írtam most is elkapott a nevetés.


Az a baj hogy nem tudom úgy leírni ahogyan ez megtörtént, még nagyon elmesélni sem bírtam a barátaimnak akkor ezt a sztorit mert ez olyan hogy látni kellett volna ezt az egész szituációt. Amikor a páromnak erről meséltem hogy volt ilyen, akkor neki próbáltam eljátszani de mondta hogy szerinte nem adtam úgy elő ahogyan az valójában történt, mert hiába próbálom nagyon hasonlóan akkor sem jön át úgy ahogyan annak lennie kellene.

2020. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy srác akit alig ismertem, megfenyegetett hogyha nem jövök össze vele akkor meg fogja ölni magát live-ban és be fogja mondani a nevem szóval az összes ismerőse engem fog hibáztatni és életem végéig bánni fogom mert én voltam a hibás.
2020. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!