Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az ilyen haj nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az ilyen haj nálatok kizáró ok vagy nem érdekel vagy bejön?

Figyelt kérdés

Oldalra-felfelé hajlakkal be állítva. Oldalt elválasztó csík és átmenet van oldalt és hátul.


[link]


Kb mint ez csak rövidebb és ugye van benne csík.


Csak mert olvastam hogy akinek hasonló haja van egy csomó lány már rá mondja hogy f#ck boy de pl nekem is hasonló van és csak azért mert ez áll jól.



2020. okt. 8. 18:40
A kérdező szavazást indított:
Igen zavar.
Nem nem zavar
Nem érdekel
Kifejezetten szeretem
utálom
44 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
94%

Nem hallottam még hogy a lányok azt mondják ez "f#ck" boy....

Lány vagyok, és én nem is gondolom így.


Nekem tetszik ez a hajstílus :)

2020. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Ja és, ilyen nincs,hogy valakinek a haja kizáró ok💁🏻‍♀️

Mit zár ki? Egy érzést?

Ha valaki szerelmes valakibe, akkor nem a haja miatt fognak szakítani 💁🏻‍♀️

Ha meg valakinek ez kizáró ok,akkor ő nem is fog kezdeményezni.

2020. okt. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a képen lévő haj tetszik. A csík nem, láttam már olyan pasikat és számomra visszataszító.

Egyébként tökmindegy, ha valakinek az áll jól, akkor azzal fog jól kinézni, akinek meg nem áll jól, hiába vágat magának ilyen hajat.

Kivéve a csík, az nem. Minek kell egyáltalán?

2020. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól áll, akkor kifejezetten tetszik :D
2020. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nem is tudom..nekem ez a felfelé álló haj nem igazán tetszik. Nem rossz, csak nekem nem jön be. Viszont ma már nagy divat lett. Nekem inkább ez az oldalra fésült, kicsit sem felfele álló tetszik. De az nagyon!
2020. okt. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
K.rvaa jól néz kiiiii
2021. júl. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!