Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon veszélyes cserediákkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon veszélyes cserediákkal kikezdeni? / Egyáltalán van esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki még télen jött magyarországra tanulni, és egy közös ismerős által nagyon jóban lettünk, annyira, hogy én azóta crusholom is...

A problémák viszont ott kezdődnek, hogy én a gimi harmadik évét taposom, vagyis 17 leszek, míg ő tavasszal lett 22. Párszor megjegyezte, hogy az ő hugával vagyok egyidős (ami nekem kicsit úgy hangzott, mintha azt mondaná, hogy házinyúlra nem lövünk) Az évekbeli különbségen csak egy másik negatívum van, az az, hogy nem tudunk chatelni, mert magyarul nem tud, én meg csak beszélni tudok a közös nyelvünkön.😅

A pozitívumokból azért van pár, sokszor ha együtt vagyunk, akkor megjegyzi, hogy milyen vicces vagyok, meg hogy jól érzi velem magát... Sőt az ezelőtti koncerten amin együtt voltunk annyira beleélte magát a hangulatba, hogy átkarolt (többször is) és úgy roptuk utána. Ugyanakkor volt olyan is, hogy elestem, és utána odamentem hozzá, és így gyakorlatilag belefúrtam a fejem a vállába, amire egy öleléssel felelt. (És mivel ez a második ölelésünk volt, én tökre nagyra értékeltem) Szokott arról kérdezni, hogy hogy állok a fiúkkal, sőt amikor ezelőtt kettesben maradtunk akkor még azt is megkérdezte, hogy ki tetszik nekem, amire végül kitérőbb választ adtam, szóval békénhagyott.😌 (Most mégse mondhattam neki azt, hogy TE! Vagy de?)


És ezen gondolkozom folyton, hogy kezdeményeznem kellene-e, vagy hagynom kéne. Lehet hogy csak túlgondolok egy barátságot?


Azért is félek egyébként a kezdeményezéstől, mert félek, hogy mi van, ha ő csak barátként gondol rám, és ha bevallok neki mindent kerülni fog, és a jelenleg köztünk levő barátság is elveszne. Viszont meg ha tényleg akarok valamit, akkor nem ülhetek sokáig a fenekemen, mert március környékén elmegy



2020. okt. 12. 21:31
A kérdező szavazást indított:
Hagyjad a francba, bottal se érne hozzád
Mondd el neki, a legrosszabb esetben is csak hatalmasat esnél pofára
Van esély, csak bátorság nincs, hajrá!
17 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbálkozz. mit veszíthetsz? egyszer majd hazamegy, ha visszautasított, akkor max megszakad a kapcsolat. az is lehet hogy benne lenne, akkor nyert ügyed van. leet visszautasít, de életreszóló barátok lesztek.
2020. okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert! Szorítok!
2020. okt. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A barátságát elveszítem... Ráadásul ezelőtt említette, hogy hogyha megyek az ő országába, akkor mindenképp hívjam fel, hogy találkozzunk. De egy rossz vallomás, és tényleg örökre eltaszíthatom magamtól...
2020. okt. 12. 23:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert az tényleg jobb lenne hogy évekig szenvedj a barátjaként. Aztán mi lesz ha talál magának párt? Majd akkor is így leszel vele!
2020. okt. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!