Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiú akibe szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú akibe szerelmes vagyok írt nekem,mit döntsek? (Lényeg 👇)

Figyelt kérdés

Szóval már régóta tetszik egy fiu de sosem mondtam neki

Egy suliba járunk ,valahogy mostanában közelebb érzem magamhoz

Egyik nap eljött velem de anyám ennek nem örült,meglepödôdd pedi mondtam neki hogy van valaki aki tetszik,de mintha végig titkoltm vopna

(A suli egyébként bentlakásos)

Ezen a héten kicsit náthás voltam

Nem voltam az órákon,viszont holnap megint megyek ,és félek mit fog szólni a srác,kicsit attol is félek hogy csak kihasznál,de én szeretem,nagyon aranyos velem,talán egy kicsit Meg tetszem is neki,de nem akarok hamar bizmi,hátha más tetszik neki


Lényeg:ma írt nekem messengeren,ezt irta : "szia xy,arra gondoltam a szünetben te én és a barátnöd elmehetnénk túrázni valahová,sajnálom hogy anyukád merges lett

Kerlek válaszolj! Holnap tali!"


Egyébként tok jól elbeszélgetunk,a Halloween I partijàba is meghivott de AZT viszont nem értem hogy a barátnom miért hivja,ezert kicsit bizonytalan vagyok,nem e a barátnom tetszik neki és engem csak miatta HIV e


Szerintetek elmenjek?



#randi #tini párkapcsolatkk
2020. okt. 18. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem hagyd a srácot.

Az írásából látszik , hogy milyen ember.

2020. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem válaszolj neki. Írásából látszik..én nem látom. Nem minden egyes ember ír ilyen udvariasan ( számomra annak számít). Nem is kellett volna bocsánatot kérnie. Nem ő hibája hogy anyud nem kedveli őt/ a srácokat alapból.


Miért használna ki? Nem írtad hogy mindig oda megy elkérni a házid és lemásolja például.


Az is esélyes hogy a barátnődet azért hívja hogy nehogy félreértsd hogy kettesben mennétek, vagy lehet tetszel neki csak fél még elmondani/ korainak tartja.


De amit írtál az is lehet.

2020. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző válaszolóval egyetértek. Amúgy meg elmész túrázni vele és kiderül, hogy a barátnőd tetszik-e neki. Nem veszítesz vele semmit.

Sok sikert!

2020. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendben ,köszi

Akkor elmegyek :)


Köszi a segïtséget

2020. okt. 18. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
Na mizu
2020. okt. 19. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

5ös



Az őszim szünetben megyünk,nem most :)

2020. okt. 19. 14:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszi szünet van, mizu?😁
2020. okt. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jaja szünet van . Helyzet?
2020. okt. 31. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hát nem derült ki hogy nem e a barátnője tetszik e neki.

🙃🙃

2020. nov. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!