Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell csókolózni simán?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell csókolózni simán?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy kell csókolózni csak az ajkakkal. A nyelvesnél oké hogy a nyelvekkel játszanak a partnerek. Még életemben nem csókolóztam viszont most van egy lány akivel szeretnék. Tudom soka mondják hogy majd jön ösztönből, de én nem tudom elképzelni. Valaki mondja el mit kell csinálni. Köszi!

2020. okt. 22. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tényleg nem lehet leírni igazából, majd jön magától, nem kell miatta parázni. Ha mégis nagyon tartasz a dologtól, talán legjobb ha nézel róla videót
2020. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd magától jönni fog, csináld úgy, hogy mind a kettőtöknek jó legyen és szeretetből csináljátok. Nem kell félni tőle, majd jön ösztönösen.
2020. okt. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tényleg nem lehet elmomdani, de nem kell túl izgulni, lehet hogy először tök furcsa vagy béna érzés lesz, teljesen mindegy, csak élvezd. :)
2020. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi mindenkinek :)
2020. okt. 22. 23:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Na végül megvolt kedden az első csók. Furcsa volt az biztos. Annak aki esetleg tart tőle, annak annyit mondok, hogy kb, olyan mintha így meg szeretnéd enni a másikat vagy hogy mondjam :D Az ajkaiddal az ő ajkát ingerled ha ez jó megfogalmazás, de tényleg ott annyira kikapcsol az agyad, hogy csak csinálod.
2020. nov. 13. 00:03
 6/7 anonim ***** válasza:
még nem csókolóztam de el tudom képzelni ahogy a farkam az égnek áll közbe mint vmi antenna
2020. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen az elképzelhető 😂
2020. nov. 13. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!