Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Egy fiútól melyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Egy fiútól melyik nagyobb bunkóság? Ha egyszerűen csak letilt úgy a semmiből vagy ha soha többet nem ír vissza és ezt is úgy minden előjel nélkül.

Figyelt kérdés
2020. okt. 25. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Ha letilt a semmiből
2020. okt. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

A tiltás, de igazából nem sok a különbség.

Ha nem akarsz beszélni már egy lánnyal, akkor kérlek, ne ilyen módszerekhez folyamodj! Sokkal kevesebb fájdalmat okozol neki, ha elmondod neki, hogy elég volt és nem akarsz vele többet beszélni.

2020. okt. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Mindkettő egyformán!
2020. okt. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lena7 ***** válasza:
91%

Nekem mind a kettő ugyan olyan.

Ha nem szeretne velem valaki beszélgetni/problémája van velem (legyen az fiú vagy lány), akkor azt írja le.(senkinek nem szedtem le még azért a fejét, mert nem akart már velem beszélgetnk) Ne pocsékoljuk már el egymás idejét.

2020. okt. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem rosszabb ha nem ír vissza... Ott még megvan talán a remény hogy majd biztos ír, a tiltásnál egyértelmű hogy nem fog keresni. Le lehet zárni az ügyet az emberrel kapcsolatban.
2020. okt. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő hatalmas bunkóság, hiszen szó nélkül "otthagy". Sajnos velem előfordult mindkettő
2020. okt. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!