Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tinilányok miért szoktak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinilányok miért szoktak szerelmesek lenni a tanárbácsijukba?

Figyelt kérdés
2020. okt. 29. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Amiért a tinifiúk a tanárnénijükbe.
2020. okt. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Nem szerelmesek, teljesen mást éreznek, csak nekik ez újdonság. Nem tudják kezelni az érzelmeiket, valamint nem is ismerik fel, hogy mit éreznek.

#1 nekem is volt olyan, hogy "szerelmes" voltam a tanár nénibe, de akkor tudtam, hogy ez inkább csak fizikai vonzódás és nem érzelmi. Nyílván ha róla fantáziálgattam, nem mindíg csak a szex jutott eszembe, hanem annál több. De attól ez még nem volt több annál.

2020. okt. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 October15 ***** válasza:
34%
Pontosan azért amiért én buktam az ált. sulis töri tanáromra vagy éppen a gimis angol tanáromra.. :D Mert mind 2 iszonyat jó nő volt. Áh régi szép ált. sulis emlékek amikor a tanárnőben még fel sem merült, hogy nem a pillangókat stírölöm a nadrágján... :P [Vagy ha igen akkor nagyon rossz tanárnéni volt... XD ]
2020. okt. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Amiért "beleszeretnek" a celebekbe is.
2020. okt. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
A ministránsok meg a pap bácsiba.
2021. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Idk de a fizika tanárom tényleg szexi
2021. aug. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!