Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol lehetne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehetne ázsiai srácokkal ismerkedni? 17/L

Figyelt kérdés
Mostanában nem hagy nyugodni hogy mennyivel jobban bejönnek a koreai, vietnámi, japán srácok, lányok mint a környezetemben élő fehér pasik. De annyira cikinek meg rasszistának érzem kimondani, és nehéz is ez alapján keresgelni, mert a másik még az hihetné hogy csak ezért akarok vele megismerkedni mert külsőre úgy néz ki...szerintetek? Mennyire kínos részemről tényleg hogy ilyen külső jegyek alapján akarnék keresgélni és ismerkedni? Illetve miért lenne ez hasonló megközelítés mint amikor más lányok csak szőke hajú, kék szemű fiúkat keresnek, és miért nem lenne az? Vagy a másik része, hogy hol lehet velük ismerkedni?
2020. nov. 12. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez izles nem rasszizmus, am egyetemeken mindig van egy-ketto azsiai.
2020. nov. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Kínai piac... 😂😂
2020. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

Én is így vagyok, nagyjából... csak én Ázsia lányokkal. Főleg koreaiakkal, akikkel neten próbálok beszélgetni.

Engem inkább a külső helyett a belső fog meg, mert ők teljesen más világ, teljesen különbözőek a magyaroktól, kedvesebbek.

Meg a koreai lányokat én nem is tudom megkülönböztetni, mind majdnem ugyan úgy néz ki, csak a haja más.


Magyarországon csekély rá az esély, de van.

A legjobb haverom apja koreából jött és a haveromon is meglátszik ez. Szoktam vele koreaiul beszélni az utcán és olyankor mindenki néz és csodálkozik, mert 100km-es körzetben talán ő az egyetlen ázsis származású.

2020. nov. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fb ázsiai csoportokban esetleg vagy tinderen
2020. nov. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Költözz BP-re, szerintem ott a legtöbb ázsiai az országban. :D
2020. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Budapesten élek, tudom is nagyjából merre látom őket többször, de azért nem tudom ki olyan bátor, főként lányként, hogy csak úgy random oda menjek egyhez köszönni és ismerkedni. :D
2020. nov. 13. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ázsiában.
2020. nov. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kínai kajáldákban, kínai piacokon.
2020. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!