Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnatok neki egy masodik eselyt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnatok neki egy masodik eselyt?

Figyelt kérdés
Penteken egy buliban megcsalt. a baratnom. Nyelv nelkuli csok volt illetve egyutt aludtak de azonkivul azt mondta nem tortent semmi es ezt masok is igazoltak. Elvileg azert mert elhanyagoltam mostanaba es most egy lelkitarsra talalt az ejszaka alatt es igy alakult de nagyon megbanta. 2 napja folyamatosan sir,konyorog, nagyon rosszul van nagyon latszik rajta a megbanas. Amugy eddig tenyleg nagyon jo kapcsolatunk volt az utobbi idobe tenyleg kicsit elhanyagoltam. Szerintetek megbocsajthato? Alapesetbe nem megcsalos o se erti ez hogy jott ossze, nagyon ossze van zavarodva, illetve. a sraccal akive megcsalta lekoptatta egybol mert mondta hogy belem szerelmes

2020. nov. 15. 22:58
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Amugy 1 eve vagyunk egyutt ha ez szamit valamit. 20f 18l
2020. nov. 15. 22:59
 2/25 anonim ***** válasza:
27%
Már második esély? Mi volt az első probléma?
2020. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ez volt az elso
2020. nov. 15. 23:04
 4/25 A kérdező kommentje:
Ja tenyleg hulye vagyok elso esely
2020. nov. 15. 23:05
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Ha szereted, akkor adj neki. De utána már ne...
2020. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
47%
Mióta vagytok együtt? Ez is kérdéses
2020. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
71%

sebaj. Én észre sem vettem amúgy.:D

Én szetintem nem tudnám elfogadni, de ha te úgy érzed, hogy el tudod fogadni, és túl tudsz rajta tenni úgy hogy együtt maradtok, akkor maradjatok. Ahogy látom te szeretnél adni neki még egy esélyt.

2020. nov. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Igen mert nagyon szeretem én is és üresnek érzem az életem nélküle, csak nagyon fáj hogy megtette. De ha ezután bármikor megtenné biztos nem adnék több esélyt. De még ezen is gondolkozok
2020. nov. 15. 23:14
 9/25 A kérdező kommentje:
1 éve
2020. nov. 15. 23:14
 10/25 anonim ***** válasza:
58%

Sajnálom azért. Egy részem össze törne, ha a barátom ezt tenné. Már ő is az életem része és hát az ilyen nem könnyű.


Alvás közben egyébként össze bújtak?

2020. nov. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!