Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyen ajándékoknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti milyen ajándékoknak örülnétek, amit barátnőtök adna? Mennyire tetszenek a személyes/egyedi ajándékok? Pl. a parfüm az nem túl semmilyen? 18L

Figyelt kérdés

2020. nov. 24. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Lány vagyok ezért bocsi hogy én írok. De mondjuk én egy parfümöt nem feltétlenül látok jó ajándéknak, hacsak nem tusod melyiket szereti az illető. Ez olyan mintha te kapsz egy szemhéjpúder palettát, de olyan színekkel amit soha nem használnál. Persze a másféle kozmetikum nem ide tartozik. (tusfürdő testápoló, bár fiúkról van szó)

Én gyakran sütök-főzök valamit, akár ajándék mellé vagy csak önmagában süti, lekvár, valami különlegesebb likőr.

2020. nov. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Sziaa😊 tudom a kerdes fiuknak szol de hatha adhatok egy par jo otletet.😊 nem tudom milyen alkalomra szeretnéd de ezek nagyjabol barmire jok es biztos orulne neki az en parom orult🥰

Karóra

Egyedi ajándekboltból valami bögre, párna , szívkristálytömb a ti kepeitekkel.

vászonkép az inspio.hu ról,

Valami menő cipő

Vagy esetleg sorsjegyek, ha tippmixes a srác hívd el tippmixelni😂✌ hidd el bejön neki ha szereti ezeket.

Most a neten van egy egyedi könyv ha érdekelne írj és megkeresem pontosan melyik oldal. A lényeg annyi benne hogy te választhatod ki a borító címét, aztán az oldalakat is te csinálhatod meg. Csomó dolgot megtudsz koszoni, bele tudsz ragasztani képeket stb stb..

Remelem segithettem



18L

2020. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Én már vettem parfümöt a páromnak. Tetszett neki, illatra is. (mondjuk én olyat választottam, ami nekem tetszik. :D)

De szerintem akármilyen ajándékot adsz neki, biztos olyat választasz/készítesz ami szerinted tetszene neki, és annak szerintem tuti örül.

Na meg, ha szereti a sütit, akkor a torta az nyerő.

Vagy, volt olyan hogy kulcstartóra gravíroztattam, hogy mindenben együtt. Látszott rajta, hogy tetszik neki. :)

Aztán csoki dobozt is állítottam össze neki, annak is őrült.

Vettem neki olyan töltőt amire vágyott.

Vagy olyat szoktam neki választani, amire szüksége van, vagy olyat aminek örülne, amit szeret. Általában ez mellé készítek neki sütit, vagy veszek neki mellé még valami kis cuki apróságot.


A barátom szerint az elektronikai cuccok nyerőek(csak neki extra drágák tetszenek), és a süti. :D


Azokat írtam le, amik az én páromnak is tetszettek.


(Bocsi, hogy nem fiú vagyok)

2020. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Karóra, elegánsabb cipő, pia, szivar, de akár egy tábla csoki, nem kell nagy dologra gondolni, elég ha ő jut eszedbe róla, vagy tudod, hogy szereti. Parfümöt/tusfürdőt ne vegyél SZERINTEM (azért emelem ki, mert ez csupán az én véleményem) elég furán jön ki, olyan mintha büdös lenne. Arról nem is beszélve, hogy akkor szoktak (sőt ritkán én is szoktam) parfümöt/tusfürdőt venni, ha nem ismerik eléggé/nem jut eszükbe semmi jobb.


Remélem tudtam segíteni. 18/F

2020. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom miért értékelték le az utolsót én biztos jobban örülnék egy üveg whiskynek vagy egy jó bornak (+egy tábla csoki), mint egy tusfürdőnek vagy akármi más haszontalan dolognak.

A parfümre elég haklis vagyok sosem szerettem ha azt kapok ajándékba azt csak en tudom melyik tetszik.

Karórát meg nem szeret mindenki hordani ha én vennék magamnak akkor már rászánnek egy nagyobb összeget és olyat vennék ami nekem tetszik.

Megajándékozhatod valamilyen élménnyel is ahova szeret járni persze ez most vírus alatt lehet nem teljesen kivitelezhető.

2020. nov. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%

Én legjobban valami spontán, vicces dolognak örülnék, nem parfümnek stb stb.

De amúgy nem ez ajándék számít, legalábbis nekem.

2020. nov. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
73%

Én mindig csak olyan ajándékot adok amiről tudom, hogy szüksége van rá. Nyilván tudom, hogy megtudná venni magának is, de feleslegesnek tartom az ilyen "ájlávjú" feliratos szíves macis porfogókat - ha együtt maradtok, ha nem, a kukában végzik tapasztalataim szerint. 😅 Emellett én például sose vennék órát vagy valami éles tárgyat, de ez valószínűleg az én babonám, aminek semmi alapja nincs (óra: az időtök meg van számolva, éles tárgy: elvágja a kapcsolatot).

Ha pl olyan személyiség, örülni fog egy finom kézműves sörnek, vagy egy tokaji aszúnak, esetleg egy whiskeynek.

Ha abszolút tanácstalan vagy, szerintem még mindig jobb egy finom ebéd/vacsora és jó hangulat, mint valami mütyűr.

22/L

2020. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Miért kell lepontozni valakit amúgy ha normálisan válaszol?
2020. nov. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%
#8 kár, hogy nem tudom magam felpontozni, de egyébként jogos kérdés.
2020. nov. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Karácsonyra gondoltam ajándékot. Én ilyen környezetvédő bambuszos fogkefére gondoltam azota, mivel pont emlitette, hogy vennie kell hozzank egyet. Es akkor vennek szettben es graviroztatnek bele.

Mit gondoltok errol?



Nem én pontoztam le a válaszadót. Most olvastam csak a válaszokat. (De biztos valaki véletlen rányomott vagy akárni, bàr szerintem ezeknek semmi jelentősége..)

2020. nov. 25. 11:58
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!