Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mi fogott meg a fiúban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi fogott meg a fiúban?

Figyelt kérdés
2020. nov. 25. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Az, hogy nagyon hasonló volt az életfelfogása, a humora, mint nekem és alig ismertük egymást pár napja de már olyan volt, mintha évek óta ismernénk egymást. Mellette sosem feszengtem, nem féltem őszinte és önmagam lenni, mert tudtam, hogy nem ítélne el soha azért aki vagyok és úgy szeret ahogy vagyok.

És lám mégse jöttünk össze :D Azóta sem találkoztam hasonlóval, de remélem találok majd olyat akiről szintén elmondhatom ezeket

2020. nov. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Mindene!

Már legelőször úgy éreztem, hogy teljesen ismerem.

2020. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Először a külseje fogott meg, ettől figyeltem fel rá... aztán a belső tulajdonságai is szimpatikusak voltak számomra 🤓
2020. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy órákon keresztül tudtam vele beszélni, de a csönd sem volt kínos.

Minden este elköszönt, reggel pedig kaptam a "Jó reggelt, legyen szép napod" üzeneteket.


Nagyon kedves volt, kinyitotta a kocsiajtót, szépen beszélt másokkal (pincér/felszolgáló stb.)

2020. nov. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
A humora, és az, hogy nem áll be a szája:) Mindenről van véleménye, ami többnyire egyezik az enyémmel, ha nem, akkor kulturáltan meg tudjuk beszélni. Udvarias, figyelmes, mindig kedveskedik valamivel. Vannak céljai az életben, amiben én is benne vagyok, mindenről kikéri a véleményem.🥰
2020. nov. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!