Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én gondolom hogy amilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom hogy amilyen könnyű neten ismerkedni annyira "értéktelen"? Többi lent

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy ráírok valakire nem látom a reakcióját, nem tudom hogy van éppen stb. Szóval mindenki mutatja hogy oké minden( ha mutatja) és utána meg vagy eltűnés lesz, vagy "megunás" stb.

Szóval azt akarom mondani hogy, szinte olyan mintha semmi nem történne...

Nem tudod hogy csak azért válaszol-e mert kedves, vagy csak azért mert magányos, vagy éppen rajtad kívül még 20-al beszél.


2020. nov. 27. 23:08
 1/5 A kérdező kommentje:
lehet nem jött át amit akartam mondani :c
2020. nov. 27. 23:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Átjött, de én nem gondolom így. Akit az elmúlt 3 évben a barátomnak tartottam, azoknak a 95%-át neten ismertem meg, sőt, mindhárom kapcsolatom az internet segítségével jött létre (ott kezdtünk el beszélni), és hát nem csak addig terjed a dolog, hogy beszélünk, hanem találkozni is kell, ott pedig már látni lehet a reakcióját.


Rengeteg barátságom viszont a neten ,,maradt”, olyankor sem éreztem, hogy ne lenne értelme.


A megoldás: ha nem megoldható a találkozás, akkor hagyd az egészet, ha zavar!


Egyébként biztos, hogy nem csak téged zavar, ma már lehetséges, hogy engem is jobban zavarna, ha sokáig csak a neten tartanám a kapcsolatot valakivel (találkozás előtt).

2020. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is átjött a mondanivalód, hasonló érzelmeim vannak ezzel kapcsolatban :(

Nem látod a reakcióját, későn válaszol, túl személytelen az egész. Mégis nagyon sok mindenkit ezt a megoldást válassza, "interneten egyszerűbb", de sokkal valótlanabb, és értéktelenebb egy ilyen beszélgetés, meghát aztán,gyorsan vége is szakad,ha nem lép senki tovább a találkozás felé.



Az eltűnés meg...nem tudom, egyszer én is eltűntem egy olyan fiú elől,aki számított (a többit nem is tartom számon, mert nem érdemes) szóval,ezzel a fiúval nagyon értékeltem a beszélgetést interneten, jó társaság volt, viszont totál barát volt, nem több,mindketten beszéltünk a szerelmeinkről,az ebből következő bonyodalmakról.

Szóval egyértelmű volt, a fiú foglalt,meg csalódott a lányokban.

Attól függetlenül jó volt, és egy idő után későn kezdett válaszolni,pedig én vártam... aztán egy idő után úgy éreztem,nem akar már beszélni,untatja a dolog, így eltűntem :(

Nem beszéltem ezt meg vele, pedig sokszor eszembe jut, és kedvem van hozzá...de nem teszem,mert az utolsó írásai rémlenek.

2020. nov. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szintén így érzem. De nem adom fel, ha másnak sikerült nekem is fog.

De amúgy inkább élőben beszélgetek, úgy az igazi. Engem az is zavar, hogy többet írok, mint a másik fél, de ha kevesebbet akkor hiányérzetem van. De nyilván én jobban bennevoltam a beszélgetésben, mint a többi partner...

2020. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Ezzel én is így vagyok :(
2020. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!