Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor látom a városban a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor látom a városban a velem egykorú lányokat mindig olyan rossz és szomorúság érzést érzek hogyan tudnám ezt megszüntetni?

Figyelt kérdés
:( Mindig akkor bele gondolok hogy milyen jó lenne nekem is egy olyan lány akit meg tudok ölelgetni és menni vele ide-oda stb.. 16f

2020. nov. 28. 00:21
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Hát igen!
2020. nov. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is volt ilyen érzésem egy ideig, de hidd el, ha nem ezen keseregsz egész nap, hanem mint pl én is, keresel mondjuk egy hobbit amivel le tudod kötni magad, akkor egy idő után elmúlik az érzés valamennyire. Nem azt mondom, hogy nem jut néha eszembe, de el tudja terelni a figyelmed
2020. nov. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Növeld az önbizalmad ahhoz, hogy találj egy párt.

A rinya nem vonzó egyik lány számára se.

2020. nov. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalmat kéne növelni, találj egy hobbbit, találd meg mibe vagy jó...

Esetleg ismerkedj lányokkal barátként, vagy neten, hátha megbarátkozol velük

Csak lazán, de magabiztosan ennyi.

2020. nov. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Neten nekem nehezebb
2020. nov. 28. 17:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!