Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki "rossz fiús"?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz valaki "rossz fiús"?

Figyelt kérdés
2020. dec. 12. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
leköp
2020. dec. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom viselkedésre gondolnak.
2020. dec. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%

Verekszik, iszik, cigizik, bőrdzseki, bakancs, farmer, sötét öltözet, trendi haj, sok csaj akivel beszélget, meg ha sportol valaki.


Ez a rossz fiú dolog a hedonista és az erotikus költészetből, majd filmekből ered manapság.

2020. dec. 12. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
A rosz fiú nem arról szól mint ahogy az egyes vagy a hármas leírta. Ők a rosz fiút huligánnak értették. Attól lesz valaki rosz fiú, aki nem csak csöndben van a sarokban és félős, hanem bátor, középpontban van, és nem fél
2020. dec. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
A bátor, központi figura mitől rossz?
2020. dec. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
A rosz fiút nem a szadista fiúkra mondják, hanem azokra, amilyeket felsoroltam
2020. dec. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Itt elmagyarázzák, hogy milyen egy jó fiú, és milyen egy rosz [link]
2020. dec. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

Ha az a rossz fiú, amit felsoroltál, akkor ezt a szót a kis picsák rosszul használják.

Egyébként annyiszor leírtam már helyesen azt a szót, hogy "rossz", de ennek ellenére nem tünt fel, hogy nem "sz"? :D Na ez a rossz

2020. dec. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
3%

Ok. Elrontottam. Köszi. Akkor innentől így írom.

A többség úgy használja a rossz fiút, ahogy én leírtam. De lehetnek olyanok mint te, akik huligánnak értik. Akkor válaszolok újra.

A többség szerint a rossz fiú az az, amit leírtam.

A többi szerint akit a rossz fiúkat huligánnak értik mint az egyes vagy a hármas, azok olyanok a rossz fiúk, mint amilyet felsoroltak

2020. dec. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Az utolsó mondatot elírtam. Újraírom.

A többi szerint akit a rossz fiúkat huligánnak értik mint az egyes vagy a hármas, azok szerint ők olyanok, mint amiket felsoroltak

2020. dec. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!